Užsikrėtusių pobūvio svečių daugėja, kavinės darbuotojos – sveikos

Nuotr. iš SAM archyvo

Mažeikių rajono savivaldybė penktadienį pranešė apie penktą užsikrėtimo COVID-19 atvejį mūsų rajone. Atlikti epidemiologiniai tyrimai byloja, kad šie susirgimai susiję – visi penki užsikrėtę mažeikiškiai dalyvavo tame pačiame pobūvyje, koronaviruso infekcija susirgo ir daugiau svečių iš kitų miestų.

Dėl to, kad po „Varduvos“ kavinėje vykusio pobūvio, kurio metu pasklido užkratas, darbuotojos negali išsitirti dėl koronaviruso, „Santarvė“ susisiekė su Savivaldybės ekstremalių situacijų valdymo komisijos pirmininke, Savivaldybės administracijos direktore Laima Nagiene.
Komisijos pirmininkė tokią situaciją vertino kritiškai ir pažadėjo tarpininkauti, kad kiekvienai šios viešojo maitinimo įstaigos darbuotojai tyrimas dėl koronaviruso vis tik būtų atliktas.
Savivaldybės administracijos vadovė tesėjo savo pažadą – ketvirtadienį Telšių mobiliajame patikros punkte buvo priimtos visos penkios kavinės darbuotojos.
Jau žinomi ir tyrimų rezultatai. Kad visų penkių kavinės darbuotojų testas dėl koronaviruso yra neigiamas, byloja ir kavinės „Facebook“ paskyroje įdėtos dokumentų kopijos.
Kavinės direktorė J. Švažienė pasidžiaugė, kad visos darbuotojos yra sveikos, ir dėkojo jas palaikantiems žmonėms. Tik nuo balandžio 2-osios visoms joms dar privaloma keturiolikos dienų saviizoliacija.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Užsikrėtusių pobūvio svečių daugėja, kavinės darbuotojos – sveikos”

  1. !!! parašė:

    O mokytojos, dalyvavusios vakarėlyje, pasveiko?

  2. Anonimas parašė:

    kas čia per bajeris? Šventės ,žmonių susibūrimai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*