Užsimezgė draugystė tarp gabijiečių ir Turkijos bei Kroatijos moksleivių

Nuotr. iš mokyklos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių Gabijos gimnazijoje lankėsi svečiai iš Turkijos ir Kroatijos. Mokiniai ir jų mokytojai iš užsienio susipažino su gimnazijos bendruomene, mūsų kultūra ir papročiais, keliavo po rajoną ir šalį.

});

Svečių teigimu, kelionė į Lietuvą jiems paliko neišdildomų įspūdžių. Kai kurie teigė, kad penkios dienos, praleistos Mažeikiuose, buvo geriausios jų gyvenime.

Pakeliavo ir pamatė

Gimnazija tebegyvena tarptautinio „Erasmus“ projekto nuotaikomis. Socialiniuose tinkluose dalijamasi nuotraukomis, kur įamžintos viešnagės akimirkos. O prisiminti tikrai yra ką.

Pirmadienį svečiai vyko į Urvikius, kur stebėjo „Duonos kelią“. Puikiai nusiteikęs jaunimas įsijungė į šeimininkų užduotis – sėjo, kūlė, formavo savo duonos kepaliuką, šoko ir žaidė. Iš lietuviškų patiekalų, kuriais tradiciškai vaišina urvikiškiai, svečiai išskyrė bulves su kastiniu ir pupas su kumpiu.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto