Vagišius padėjo nustatyti Klaipėdos pareigūnai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rugsėjo pradžioje mažeikiškiai policijos pareigūnai platino nuotraukas ir gyventojų prašė atpažinti vyriškius, kurie galėjo vogti iš prekybos centrų. Policijai pavyko sulaikyti du asmenis, pas kuriuos rasta iš „Senukų“ vogtų įrankių.

Liepą ir rugpjūtį net tris kartus buvo apvogtas „Senukų“ prekybos centras Tirkšlių gatvėje.

Vagišius šiame prekybos centre domino statybose naudojami įrankiai – liepą buvo pagrobtas perforatorius (įvertintas 199 eurais) bei siaurapjūklis (įvertintas 155 eurais), rugpjūčio 12 d. pasigesta 219 eurų įvertinto siaurapjūklio. Policijos komisariate dėl šių vagysčių buvo pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Rugpjūčio pabaigoje Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė du 35-erių metų asmenis, jau ne kartą teistus už vagystes. Kratų metu pas juos buvo rasta vogtų įrankių. Jau tada pareigūnai neatmetė galimybės, kad nusikalstamų veikų epizodų gali daugėti.

Kaip informavo mūsų rajono policijos pareigūnai, vyriškių paieškos jau nutrauktos, įtariamieji vagysčių tyrimuose nustatyti – tai uostamiesčio gyventojai.

Ikiteisminius tyrimus toliau atlieka Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai, nes nusikalstamos veikos buvo įvykdytos mūsų mieste.

Už tokio pobūdžio vagystes gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto