Vagys apšvarino automobilį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nakčiai iš ketvirtadienio į penktadienį namo kieme paliktas automobilis tapo vagišių taikiniu – iš jo pagrobti mašinos savininkui priklausantys daiktai.

Apie ketvirtą valandą ryto į pareigūnus kreipėsi 51-erių metų vyras, kuris pranešė apie apvogtą automobilį „Volkswagen Sharan“, kuris išvakarėse buvo paliktas Draugystės gatvėje, prie gyvenamojo namo esančioje nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Atėjęs prie savo automobilio mažeikiškis pamatė išdaužtą vairuotojo durelių lango stiklą, o salone pasigedo vaizdo registratoriaus ir magnetolos. Vagišių padarytą žalą mažeikiškis įvertino 65 eurais.
Mažeikių policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas primena, kad būtina saugoti savo turtą.
„Jau ne kartą esame įspėję, kad iš nakčiai paliekamų transporto priemonių reikia išimti vertingesnius daiktus, nepalikti jų mašinos salonuose, nes jie patraukia vagišių dėmesį. Pagal patirtį žinome, kad ilgapirščiai iš pradžių apžiūri savo „taikinius“ ir, tik radę tai, ką galima realizuoti, kėsinasi į automobilį. Tarp būdų kovoti su tokio pobūdžio vagystėmis – vaizdo stebėjimo sistema ir kaimynų bendradarbiavimas. Kaimynai, pastebėję įtartinus asmenis, besisukinėjančius apie stovinčius automobilius, galėtų iš karto pranešti vienas kitam arba informuoti policiją“, – sakė pareigūnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto