Vagys naudojasi ankstyva tamsa ir menka turto apsauga

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį du rajono gyventojai kreipėsi į policijos pareigūnus su pareiškimais dėl vagysčių.

Pirmoji vagystė ketvirtadienį, apie septintą valandą ryto, buvo pastebėta Balėnose. Trečiadienio vakarą šiame kaime statomas namas buvo paliktas tvarkingas, rytmetį atvykęs šeimininkas pamatė, kad yra apvogtas. 38-erių metų rajono gyventojas pareigūnams teigė, kad vagys iš statybvietės išnešė ar išvežė keturias padangas su ratlankiais, lentų ir elektros prekių. Padaryta žala tikslinama.
Po kurio laiko apie pagrobtą turtą pareigūnus informavo 50-metis tirkšliškis. Vagys apsilankė jo sandėliuke – sugadinę spyną iš patalpos išvarė dviratį ir benzininį pjūklą „Husqvarna“. Vagišių padaryta žala įvertinta 520 eurų. Kada įvykdyta ši nusikalstama veika, neaišku – paskutinį kartą sandėliuke jo savininkas lankėsi sekmadienio vakarą.
Šiais metais mūsų rajone registruojama mažiau vagysčių, per dešimt mėnesių pranešta apie 72 (pernai – 99). 13 vagysčių įvykdyta iš gyvenamųjų patalpų (pernai – 20).
Pareigūnai ragina gyventojus pasirūpinti turto saugumu. Rudenį ir žiemą vagysčių gali pagausėti, tad būtina įrengti vietinę signalizaciją arba patikimus užraktus, arba kitaip apsaugoti turtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto