Vagys nusitaikė į „IKI“ prekybos centrą

Kaip informavo policijos komisariate, vagystės pastebėtos peržiūrint vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, aiškinamasi vagišių asmenybes. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį pradėti net trys ikiteisminiai tyrimai pagal prekybos cento „IKI“, esančio Sedos gatvėje, atstovų pranešimus apie vagystes iš prekybos salių. 

Pirmoji vagystė užfiksuota kovo septintosios popietę, kai buvo pagrobtos dvi pakuotės skutimosi peiliukų „Gillet“, kurių kaina beveik septyniasdešimt litų.
Po penkių dienų iš to paties prekybos cento buvo pavogta alkoholinių gėrimų, kurių vertė viršijo šimtą septyniasdešimt litų.
Paskutinė vagystė pastebėta praėjusį sekmadienį – vėl atvirai išnešti alkoholiniai gėrimai, šįkart nuostoliai siekė beveik tris šimtus litų.
Kaip informavo policijos komisariate, vagystės pastebėtos peržiūrint vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, aiškinamasi vagišių asmenybes.
Ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl vagysčių iš saugomų patalpų, už tai gresia bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto