Vagys nusitaikė į prietaisus

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį į Mažeikių rajono policijos komisariatą su pareiškimu apie įvykdytas vagystes kreipėsi vieno prekybos centro, esančio Tirkšlių gatvėje, atstovai. Trys apiplėšimai įvykdyti skirtingu laiku, dėl jų patirtas daugiau kaip 1300 eurų nuostolis.
Vagystės pastebėtos peržiūrėjus vaizdo stebėjimo kamerų įrašus.

Pirmoji iš jų užfiksuota gegužės 2-ąją keturių minučių laikotarpiu nuo pusės dviejų dienos – nenustatytas asmuo pavogė kavos aparatą „Philips Auto EP3241/50 PCIP“, padarydamas 490 eurų žalą.
Įtariama, kad antroji vagystė įvykdyta laikotarpiu nuo gegužės 7-osios iki gegužės 9-osios vakaro – nenustatytas asmuo pavogė dulkių siurblį robotą „Xiaomi Mi Rob Vac Mop Pro BL“, žala – 499 eurai.
Paskutinis apiplėšimas nustatytas gegužės 11-ąją, kai pavogtas akumuliatorinis nivelyras „Dewalt DCE 089 DIR10.8V“, įvertintas 359 eurais.
Policijos pareigūnai pradėjo šių nusikaltimų aplinkybių tyrimą, nustatinėja jas įvykdžiusį asmenį. Dėl panašios vagystės šios savaitės pirmadienį jau buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas: gegužės 7-ąją nenustatytas asmuo iš prekybos centro pagrobė aukšto slėgio plovyklą „Karcher K7 Premium Smart Control“.

One Reply to “Vagys nusitaikė į prietaisus”

  1. Opa parašė:

    Atsirado matyt naujas Tadas Blinda.Kaip tik buvo rašyta spaudoje ir rodė televizijos laidoje,kad Senukų savininkas Rakauskas jau sukaupęs tiek turto,kad supirkinėja Turkijoje prestižinėje pakrantės vietoje žemės sklypus,pastatęs vilas.Pinigiukai sunešti mūsų vyriausybės vadinamų runkelių.Senukuose kainos kosminės,tai ir atsiranda svieto lygintojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto