Vaikai rinkosi į „Futboliuko Kalėdas“

 

Nuotr. iš lopšelio-darželio archyvo

Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ 5–7 metų ugdytiniai, mokytojos, padėjėjos dalyvavo renginyje „Futboliuko Kalėdos“, kuris vyko Mažeikių futbolo akademijos dirbtinės dangos manieže. Mažieji futbolininkai – nykštukai su kamuoliais pasklido po maniežą… Po smagios apšilimo mankštos ugdytiniai varžėsi linksmose estafetėse: „Pataikyk į vartus iš toli“, „Šuoliuok ir spirk“, „Varinėk „gyvatėle“, „Taikyk į vartukus ir peršok juos“. Estafetėse aktyviai dalyvavo grupių mokytojos ir padėjėjos. Daug emocijų liejosi žaidžiant neįprastą futbolą su dideliu gimnastikos kamuoliu. Judrią, aktyvią veiklą keitė rami veikla grupių rateliuose. Mažieji futbolininkai stengėsi varinėdami kamuolį jo neišleisti iš grupės rato, naudodami bokštelius, mėtė kamuolius draugams. Baigiantis renginiui, dalyviai sustojo, pavaizduodami futbolo kamuolio „skulptūrą“.
Iš Kalėdų senelio šalies atvykęs Nykštukas (Ina Ieva Barkuvienė) visus sveikino su artėjančiomis šventėmis, linkėjo augti sveikiems, dažnai žaisti futbolą su draugais. „Futboliuko Kalėdų“ dalyviams Nykštukas dovanojo apelsinų.
Po renginio dauguma vaikų žadėjo lankyti futbolo treniruotes tikrame manieže.
Dėkojame Mažeikių futbolo akademijos vadovams už vaikams suteiktą kalėdinį stebuklą, už galimybę patirti judėjimo džiaugsmą tikrame futbolo manieže.
Roma Gydrienė,
Kūno kultūros mokytoja

Nuotr. iš lopšelio-darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*