Vaikai rūpinasi gamta

Sveiki, bičiuliai, štai ir vėl susitinkame. Pagaliau atėjo taip laukta ir išsvajota žiema. Kas už rogučių, kas už slidžių, kas šiaip papramogauti lekiam.O štai mano draugai, Ukrinų pagrindinės mokyklos 5–10 klasių moksleiviai, nepamiršo pasirūpinti žvėreliais. Jie pasakoja miške prikrovę ėdžias šieno, burokų, bulvių, pabėrę grūdų.
Patys taip pat papramogavo. Prižiūrimi mokytojų, susikūrė laužą, kepė bulves, dešreles, gėrė arbatą. Vėliau žaidė, linksminosi…
Laiškelį man parašė ir darželiomokyklos ,,Kregždutė“ mokytoja Ilona Matulevičienė.
Ji papasakojo, kad darželis mokykla ,,Kregždutė“, kaip ir daugelis kitų mokyklų Lietuvoje, dalyvavo akcijoje ,,Rink baterijas 2006“. Mokiniai sužinojo, jog panaudotose baterijose, išmestose į sąvartynus, esančios rūgštys, įvairūs metalai ir toksinės medžiagos gali užteršti upes, dirvožemį, patekti į gruntinius vandenis.
Akcijos dalyviai ne tik rinko baterijas, bet ir piešė Bateriuką. Pirmokų piešiniai buvo patalpinti interneto svetainės darbų galerijoje.
Mokiniai ir pedagogai kviečia gyvenvietės žmones, užuot išmetus panaudotus elementus į buitinių atliekų konteinerius, atnešti juos į mokyklą.
Jei ir Jūs turite ką papasakoti, parašykite! Iki!
VARNELĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto