Vaikai supažindinti su policijos pareigūno ir kinologo darbu

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Šiandien Auksūdžio mokykloje-daugiafunkciniame centre svečiavosi trys policijos pareigūnai, vienas iš jų – keturkojis – šuo Toras.
Kinologas Artūras papasakojo vaikams apie savo profesiją, vaikams pristatė ir savo keturkojį kolegą Torą. Pareigūnai demonstravo įvairius šuns gebėjimus: pamesto, paslėpto daikto suradimą, įvairių komandų vykdymą, nurodyto daikto atnešimą ir pan. Egzaminą Torui surengėme ir mes patys: numestą žaislą prašėme surasti ir atnešti, deja… Mūsų komandų tarnybinis šuo neišklausė iki galo – daiktą surado, bet atnešė kolegai.
Policininkai papasakojo vaikams, ko reikia vengti, kokių judesių negalima atlikti susitikus su svetimu šunimi. Vėliau pareigūnas parodė, kokios mokymo priemonės yra taikomos Toro mokymams, pademonstravo liemenę, šuns žaislus. Pasiteiravome ir apie šuns kilmę, ką augintinis mėgsta, kur gyvena ir miega, ar turi silpnybių. Išsiaiškinę viską supratome, kad daugelis iš mūsų taip pat nori tokio protingo, ištikimo, paklusnaus draugo.
Viešnagės pabaigoje pareigūnai priminė, kaip saugiai elgtis kelyje, važinėti dviračiais, riedučiais. Išklausę išsamų saugaus eismo kelyje instruktažą lauksime vasaros. Dėkojame pareigūnams už įdomų susitikimą.
Ingrida BRAZIULIENĖ,
Direktorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto