Vaikų saugumu susirūpinę viekšniškiai nesulaukia komisijos sprendimo

Autoriaus nuotr.

Susirūpinę eismo saugumu Viekšnių miesto gatvių atkarpoje, jo gyventojai dar liepą kreipėsi į vietos seniūnaitę su prašymu ir siūlymu, kaip išspręsti problemą.
Pateikus prašymą rajono Saugaus eismo komisijai, paaiškėjo, jog pastaroji tokius prašymus svarsto tik kartą per tris mėnesius. Kada bus atsižvelgta į gyventojų nuomonę, vis dar neaišku.

Viekšnių miesto gyventojų susirūpinimą sukėlė dalies J. Basanavičiaus gatvės išasfaltavimas. Atrodytų, viekšniškiai turėtų tik džiaugtis, kad pagerėjo važiavimo sąlygos.
„Atsiradus naujai kelio dangai, daugelis vairuotojų viršija gyvenvietėse leistiną greitį. Šios gatvės atkarpa tarp Žalgirio ir V. Kudirkos gatvių yra pakankamai siaura, joje vos gali prasikeisti lengvieji automobiliai, tad pėstiesiems ir dviratininkams čia ypač nesaugu. Labiausiai nesaugu žiemos laikotarpiu, nes nėra šaligatvio. O jo neįmanoma įrengti, nes neužtenka kelio pločio“, – gyventojų nuomonę išreiškė Viekšniuose veikiančios įmonės vadovas Vitalijus Plastininas.
Rašte teigiama: kadangi tai – kelias į Viekšnių gimnaziją, esant intensyviam eismui ir dideliam pėsčiųjų srautui bei nesant čia pėsčiųjų perėjų, vaikų ir gyventojų saugumas neužtikrinamas. Jame taip pat pažymima, kad pavojų pėstiesiems kelia ir šalia esanti Kalūpio gatvės įkalnė.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*