Vairuotoja stirną partrenkė… Žemaitijos gatvėje

Liudos Brazauskienės nuotrauka

Iš trijų pastarosiomis dienomis įvykusių avarijų, viena buvo išskirtinė – laukinis gyvūnas vairuotojai pasipainiojo miesto ribose.

Neatidumas lėmė avariją

Trečiadienį neįprasta avarija užfiksuota mieste, ties Žemaitijos gatvės devyniasdešimtuoju numeriu pažymėtu pastatu. Automobilis BMW, kurį vairavo mažeikiškė R. Ž., miesto ribose nespėjo sustabdyti ir mirtinai traumavo staiga į kelią išbėgusią stirną.
Dar viena avarija trečiadienį įvyko J. Basanavičiaus ir V. Burbos gatvių sankryžoje senamiestyje. Automobilis „Opel Astra“, važiuodamas šalutine J. Basanavičiaus gatve, nepraleido tiesiai važiavusio „VW Passat“ ir trenkė jam į šoną. Smūgis buvo toks stiprus, kad „pasatas“ apsisuko ir užšoko ant šaligatvio (žr. nuotraukoje).
Šiuo atveju abu vairuotojai buvo blaivūs, dokumentai – tvarkingi, todėl užteko užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Avarijos kaltininkas teigė, jog šią sankryžą kirtęs ne kartą, žino, kur šalutinis, kur – pagrindinis kelias, tačiau šįkart pritrūko atidumo.

Užfiksuotas lengvas girtumas

Antradienį įvykusios avarijos priežastis galėjo būti alkoholis. Apie pusę septynių vakaro Tirkšliuose, Laukų ir J. Janonio gatvių sankryžoje, užfiksuotas dviejų automobilių susidūrimas. „VW Passat“, kurį vairavo P. P., sankryžoje suko į kairę ir nepraleido priešpriešiais važiavusio BMW. Avarijos metu buvo apgadinti abu automobiliai.
Aiškinantis avarijos aplinkybes P. P. antrajam avarijos dalyviui prisipažino, kad mašina nedrausta privalomuoju transporto priemonių draudimu, dėl to buvo iškviestas policijos ekipažas.
Pareigūnai patikrino vairuotojų blaivumą ir avarijos kaltininkui nustatė lengvą (0,69 promilės) girtumą. 38-erių metų vairavimo stažą turintis vairuotojas teigė alkoholio vartojęs iš ryto, o vakare reikėję važiuoti į miestą, kadangi jautęsis gerai, tai ir sėdęs prie mašinos vairo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*