Vairuotojai – bauda, keleiviui – didesni nemalonumai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą policijos pareigūnai sustabdė automobilį, kurio vairuotojai surašė administracinį protokolą, o dėl keleivio pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Pasak pareigūnų, panašaus atvejo Mažeikių rajone jau senokai nėra buvę.

Ketvirtadienį, apie aštuntą valandą vakaro, mieste budėjęs Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų ekipažas Naftininkų gatvėje pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Citroen C5“. Jį sustabdžius paaiškėjo, kad automobilį vairuoja moteris, neturinti vairuotojo pažymėjimo.
Moteris pareigūnams paaiškino: prie vairo sėdo dėl to, kad iki jos automobiliu atvykęs 42-ejų metų vyras yra girtas. Ji nenorėjusi, kad neblaivus vyras sukeltų mieste avariją ir ėmėsi vairuoti pati. Patikrinus vyriškį, jam buvo nustatytas 2,10 promilės girtumas.
Moteriai už transporto priemonės vairavimą neturint tam teisės gresia bauda nuo 300 iki 450 eurų, vyrui – bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

3 Atsakymai į “Vairuotojai – bauda, keleiviui – didesni nemalonumai”

 1. nu ka zn parašė:

  nu ka as zn, tokiam keleiviui iskart kokius 5 kartus iki gyvos galvos kalet, tada bent supras ir kitiem paaiskins kad ner ko girtam salia sedet..

 2. Rimantas parašė:

  Nesupratau, už tai kad sėdėjo šalia girtas?

  1. Rimantui parašė:

   Užtai, kad atvairavo girtas žmonos pasiimti. Perskaitykit straipsnį dar kartą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto