Vairuotojams kelią pastojo stirnos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai ragina gyventojus tamsiu paros metu kelyje būti atidžiais – per dvi praėjusios savaitės dienas užfiksuoti du automobilių susidūrimai su stirnomis.

Susidūrimų išvengti nepavyko

Pirmasis pranešimas apie tokį susidūrimą pareigūnus pasiekė ketvirtadienį apie devintą valandą vakaro.
Kelyje Mažeikiai–Ežerė prieš buknaitiškio R. L. vairuojamą „Renault Megane“ ant kelio iššoko stirna ir buvo mirtinai traumuota.
Lygiai po paros tokia pat avarija įvyko kelyje Mažeikiai–Skuodas – prieš automobilį „Peugeot 206”, kurį vairavo Skuodo rajono gyventojas D. K., iššoko stirna ir buvo mirtinai traumuota.
Apgadintos buvo ir abi transporto priemonės.

Po avarijos – pasipustė padus

Policijos pareigūnai  šiuo metu tiria, kas vairavo automobilį „Fiat Coupe“, padarė avariją ir nepranešęs policijai spruko iš įvykio vietos.
Sekmadienį apie pusę penkių vakaro avarija įvyko Naujakurių ir Sodų kelio gatvių sankryžoje – minėto automobilio vairuotojas nesilaikė saugaus greičio, nesuvaldė mašinos ir nuvažiavo nuo kelio. Per avariją buvo apgadintas automobilis ir kelio šlaitas.
Kelių policijos poskyris aiškinasi, kas apgadino rugsėjo trisdešimtąją prie Žemaitijos gatvės 14-ojo namo stovėjusį automobilį „Renault Megane“. Nustatyta, kad nežinomas automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono ir kliudė minėtą mašiną – apgadino priekinį bamperį, sparną ir posūkio žibintą.
Pareigūnai prašo žmonių, mačiusių avariją, atvykti į kelių policijos poskyrį arba informuoti telefonu 61 750.

Sulaikė neblaivų

Vienintelis neblaivus vairuotojas savaitgalį į policijos akiratį pateko sekmadienį pusę vienuolikos ryte. Židikų gatvėje pareigūnai sustabdė 41-erių metų A. T. vairuojamą automobilį „Renault Laguna“. Vairuotojas nesigynė, kad vairavo apsvaigęs, tik nuoširdžiai gailėjosi, kai jam buvo nustatytas 1,42 promilės girtumas.
Šeštadienį mieste buvo sulaikyti du vairuotojai, kurie važinėjosi neturėdami vairuotojo pažymėjimo.  Apie pirmą valandą nakties Skuodo gatvėje buvo sustabdytas automobilis „Mazda 626”, kurį vairavo vairuotojo pažymėjimo neturintis šešiolikmetis D. K. Ant transporto priemonės buvo pritvirtintas valstybinis numeris, kuris priklauso jau išregistruotam automobiliui, mašinai nebuvo atlikta techninė apžiūra.
Pusę šešių vakaro į pareigūnų rankas įkliuvo 51-erių metų A. P., kuriam vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas šiais metais.

One Reply to “Vairuotojams kelią pastojo stirnos”

  1. As parašė:

    Ypatingai daug stirnu atkarpoje papile-kursenai, vos ne kas vakara vazinejant 19-21 val tenka jas matyt kertant kelia arba jau nutrenktas. Bukit atidus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*