Vairuotojams pavojų kelia miško gyvūnai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gegužę transporto priemonių susidūrimų su miško gyvūnais per parą šalyje skaičiuojama dešimtimis, netrūksta tokių avarijų ir Mažeikių rajono keliuose.

});

Negeros tendencijos

Nedėkingas mūsų rajono vairuotojams buvo pirmadienis – per parą Mažeikių rajono keliuose užfiksuoti trys susidūrimai su stirnomis. Pirmasis – apie pusę aštuonių ryto Bružų apylinkėse, antrasis – keliolika minučių po dešimtos valandos vakaro Skėrių kaimo apylinkėse, kelyje Seda–Židikai. Likus kelioms minutėms iki vienuoliktos valandos vakaro tokia avarija, kurioje nukentėjo stirna, užregistruota Sugaudžių kaimo apylinkėse, kelyje Mažeikiai–Skuodas. Iš viso tądien Lietuvos keliuose įvyko 32 mašinų susidūrimai su stirnomis ir katinu.

Pirmąjį gegužės savaitgalį per tris dienas visoje šalyje užregistruotas 81 transporto priemonių susidūrimas su miško gyvūnais. Gegužės 4-ąją įvyko 25 tokios avarijos, kuriose, be apgadintų automobilių, nukentėjo barsukas, briedis ir stirnos. Mažeikių rajone tokia avarija užfiksuota penktą...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto