Vairuotojas taranavo stulpą ir spruko

Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai atlieka tyrimą – nustatinėjamas vairuotojas, kuris praėjusį penktadienį vidury baltos dienos įvykdė Viekšniuose avariją ir spruko.

Pirminiais pareigūnų duomenimis, avarija įvyko apie antrą valandą dienos Akmenės gatvėje, ties trečiuoju numeriu pažymėtu namu: vairuotojas nepaliko saugaus tarpo, kliudė stovėjusį elektros stulpą (žr. nuotraukoje) ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Pasišalinusio automobilio markė, spalva bei valstybinio numerio ženklai nežinomi.

Asmenų, mačiusių eismo įvykį ar pasišalinusį asmenį bei galinčių suteikti naudingos informacijos, ypač vairuotojų, automobiliuose turinčių vaizdo registratorius, pareigūnai prašo susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Lijana Priedininkiene tel. 8 675 10 768, el. paštu lijana.priedininkiene@policija.lt arba atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariatą.

Policijos pareigūnai primena, kad mūsų rajone surandama didžioji dalis sprukusių iš avarijos vietos vairuotojų, o pasekmės gana skaudžios – pasitraukimas iš eismo įvykio vietos, kai vairuotojas yra su juo susijęs, užtraukia baudą vairuotojams nuo 600 iki 1100 eurų su galimu teisės vairuoti atėmimu nuo metų iki trejų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto