Vairuotojas turėjo lankstinukų su „žole“

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienio pavakarę Pavenčių gatvės daugiabučių namų kieme sustabdyto automobilio vairuotojui gresia nemalonumai – patikrinimo metu buvo rasta, kaip įtariama, narkotinės medžiagos.
Automobilį „Mercedes Benz“ mažeikiškiai policijos pareigūnai sustabdė antradienį, apie penktą valandą vakaro. 28-erių metų vairuotojo apžiūros metu buvo rasti ir paimti penki folijos lankstinukai su augalinės kilmės medžiaga, galimai narkotine.
Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, medžiaga perduota ekspertams. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, už tai baudžiama bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.
Per pirmąjį šių metų ketvirtį Mažeikių rajone registruotos trys nusikalstamos veikos, susijusios su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, ir trys – turint platinimo tikslų. Praėjusią savaitę Skuodo ir Sodų gatvėse buvo sulaikyti moteris ir vyras, pas kuriuos rasti lankstinukai su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto