Vairuotojo neatsargumas sukėlė avariją

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienio rytą M. Daukšos gatvėje, prie centrinės turgavietės, neatsargiai manevravęs vairuotojas sukėlė avariją. Jos pasekmės: vienai transporto priemonei uždrausta dalyvauti viešajame eisme, nulaužtas elektros stulpas ir medis.

Pirminiais policijos duomenimis, išvažiuodamas iš šalutinės gatvės į pagrindinę kairėn suko automobilis „Audi“, jo vairuotojas nedavė kelio pagrindiniu keliu važiavusiam „Renault Megane“. Šio automobilio vairuotojas, vengdamas susidūrimo su „audine“, pasuko dešinėn ir trenkėsi į elektros stulpą, užvažiavo ant žaliosios vejos, nulaužė medį.
„Audinės“ vairuotojas kaltę dėl avarijos pripažino. Policijos pareigūnai nustatė, kad abu vairuotojai blaivūs, jie eismo įvykio metu nenukentėjo.
Automobiliui „Renault Megane“ dėl avarijos metu išsiskleidusių oro pagalvių panaikintas leidimas dalyvauti viešajame eisme.
Pareigūnai primena, kad transporto priemonėms ir priekaboms, sugadintoms eismo ar kitokio įvykio metu, kai jos neatitinka techninių reikalavimų, panaikinamas privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimas. Po atkuriamojo motorinės transporto priemonės ir priekabos remonto patvirtinus, kad viskas yra tinkamai suremontuota ir žmonių sveikatai bei saugumui nepavojinga, viešajame eisme ji vėl gali dalyvauti tik nustatyta tvarka panaikinus draudimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video