Vairuotojui atsakomybės išvengti nepavyks

Autoriaus nuotr.

Policijos pareigūnai nustatė praėjusį penktadienį senamiestyje avariją sukėlusį ir iš jos vietos sprukusį vairuotoją, o šios savaitės pradžioje mieste sulaikyti du neblaivūs vairuotojai.

Avarija penktadienio popietę įvyko V. Burbos ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje – į pagrindine V. Burbos gatve važiavusio „Renault Scenic“ priekinę dalį trenkėsi šalutine gatve važiavęs automobilis. Po eismo įvykio jo kaltininkas kiek pavažiavęs sustojo, po to padidino greitį ir spruko. Dėl šio įvykio sužeidimų patyrė „Renault“ markės automobiliu važiavusi moteris.
Šio automobilio vairuotojas teigė net nespėjęs įsiminti, kokia buvo avarijos kaltininko mašina, tačiau atvykęs jaunuolis pranešė, kad avariją sukėlė pilkas automobilis „VW Touran“.

Tuoj po eismo įvykio į pagalbą suskubo neabejingi gyventojai. „DPD“ siuntų autobusiuko vairuotojas savo transporto priemone apvažiavo aplinkines gatves, ieškodamas kaltininko.
Gana operatyviai buvo nustatyta, kad avariją sukėlė mašinos su latviškais registracijos numeriais vairuotojas, išsiaiškinta, kas jis. Penkiasdešimtmetis vairuotojas teigė, kad buvo ištiktas šoko, o ir vairavo neturėdamas tam teisės.

Kol kas policijos pareigūnai laukia medikų išvadų dėl patirtų sužeidimų, tada ir paaiškės, ar vairuotojas bus baudžiamas administracine, ar baudžiamąja tvarka.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Vairuotojui atsakomybės išvengti nepavyks”

  1. Viską stebintis parašė:

    Tik baudžiama kokia dar administracinė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto