Valdančioje koalicijoje nebeliko „Mažeikių pavasario“

Nuotr. iš redakcijos archyvo. „Mažeikių pavasariui“ atstovauja du tarybos nariai.

Penktadienį vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje meras Vidmantas Macevičius informavo, kad ketvirtadienį tarybos daugumos frakcijos „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjunga ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai pasirašė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos daugumos 2019–2023 m. veiklos programą ir atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeniniu rinkimų komitetu „Mažeikių pavasaris“.
„Dėl akivaizdžios priešiškos bei griaunančios veiklos, nukreiptos prieš Mažeikių rajono savivaldybės merą, Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovus bei koalicijos partnerius, naujoji valdančioji dauguma atsisakė koalicinio bendradarbiavimo su visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių pavasaris“ koordinatoriumi Virginijumi Sungaila“, – teigiama pranešime.
Šio komiteto narė Ona Kelpšienė yra Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto pirmininkė. Meras V. Macevičius „Santarvei“ neneigė, kad šiai politikei pasiūlęs prisijungti prie valdančiosios daugumos. Paklausus, ar tarybos narė liks komiteto pirmininke, jei šio pasiūlymo nepriims, meras nuo konkretaus atsakymo susilaikė – bus tariamasi, svarstoma.
V. Sungaila jau neteko Antikorupcijos komisijos pirmininko pavaduotojo pareigų. Konservatoriams prisijungus prie tarybos daugumos, o socialdemokratams pasiskelbus opozicija, pasikeitimai įvyko ir Kontrolės komitete, Etikos ir Antikorupcijos komisijose.

9 Atsakymai į “Valdančioje koalicijoje nebeliko „Mažeikių pavasario“”

 1. Siaip parašė:

  Pastariesiems komenteriams – sage ar broske, bet ar jus zinote, jog kol kalte neirodyta, tol zmogus nekaltas? Tas Broskes savininkas ant jusu pareiskima suraito ir jus buciuodami jam ranka ir mokedami pinigeli, viesai atsiprasinejat…

 2. ggg parašė:

  „Sagės“ savjninkas – Juozas Česnauskas.

 3. Kur nešami vogti papuošalai parašė:

  Buvo apvogta savo įvaikinto vaiko šeima, o daugelis auksinių papuošalų atsirado “ Sagės“ juvelyrinių papuošalų parduotuvėje. Gal kas gali parašyti šios parduotuvės šeimininko pavardę.Kaip tokie veikėjai gali prekiauti vogtais daigtais.Siūlyčiau visiems ten nei kojos nekelti, o tuo labiau ką nors ten pirkti.

 4. vietinis parašė:

  kai neturi ką veikti tai ieškoti sliekų daug proto nereikalaujantis užsiėmimas.randi kokią pakrypusią plytelę ir verki prie jos įsijungęs kamerą..visai pilietiškai būtų jei paimi kastuvą ir sutvarkai tą pakrypusią plytelę bei pakvieti miesto seniūniją prisijungti.va čia tai būtų vyriška.

 5. Audrius parašė:

  Man juokingas, pats pavasario darinys. Pavaikštai po miestą, pafotografuoji kas negerai ir esi dievas. Manau, kad laikas tikrą darbą dirbti būtų. Kažin ar pas jį namuose taip pat tobula visur ???u5vu

 6. Jonas parašė:

  Mažeikių pavasaris buvo pavasarį,o dabar atėjo ruduo ir pavasario vadas žada ginkluotis tariamos tiesos aštriais pasisakymais,kitaip tariant badysis,kol galimai vėl padarys klaidą,kaip antai surėmė ietis su Elotus kompanija ir pirmą kėlinį lyg kad prapylė.Aišku galima siūlyti revanšą,bet tam reikia nemažai kapeikų.Visgi pasirinkimo laisvė išlieka.

 7. pastebėjimas parašė:

  Sungaila vis norėjo svarstyti Jurkų,bet nesuspėjo.Plokštelė apsivertė,dabar Jurkus turės galimybę svarstyti oponentus.Žodžiu traukinys išvažiavo.

 8. To vijai parašė:

  100 procentu jums pritariu.

 9. Vija parašė:

  Valio !!!! Senai taip reikėjo, bet geriau vėliau negu niekada. Tokiems kaip Sungaila, anksčiau Šiideikienė tik rėkauti ant bačkos pasilipus, o ne dalyvauti politiniame gyvenime. Visu , kurie už juos balsavo laikau biški nukvakusiais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto