Valentino dienos dovanos – taip ar ne

Įprastai Valentino dienos dovanų spektras yra siauresnis, nei renkant dovaną kitoms didesnėms šventėms, kadangi svarbiausias principas renkant dovaną Valentino dienai yra, tai, kad dovana turėtų turėti romantikos atspalvį.
Žinoma, jei puikiai pažįstate savo partnerio pomėgius, griežtų taisyklių, ką dovanoti, net ir šios dienos proga nėra. Tačiau, jei nesugalvojate, ką ypač unikalaus padovanoti, ar tiesiog neseniai esate pora ir nespėjote išsiaiškinti ką partneris/ partnerė norėtų gauti, kai kurios Valentino dienos dovanos yra klasika ir jas suskirstėme į kelias kategorijas, sudėliojome pliusus ir minusus, kad netektų skaudančia galva svarstyti – pirkti ar ne.

Suvenyrai, smulkmenos su Valentino dienos atributika

TAIP. Jei esate jaunesnio amžiaus (pvz. studentai) ir norite tiesiog parodyti dėmesį vienišai merginai ar vaikinui, net jei nesate pora. Artėjant Valentino dienai, parduotuvės lūžta nuo smulkmenų su šia atributika – puodeliai, žvakės, net kanceliarinės prekės. Taip pat tokios smulkmenos gali būti priedas prie kitos, didesnės dovanos.
NE. Jei pora esate jau seniai ir žinote, jog partneris tikisi didesnės dovanos, ypač jeigu leidžia finansai. Taip pat yra nemažai žmonių, kurie tiesiog nemėgsta smulkmenų, ypač tokių, kurios neturi jokios praktinės paskirties, o tik dekoro.

Saldumynai, desertai

TAIP. Puikus priedas prie pagrindinės dovanos, o jei Valentino dieną minite tik simboliškai, saldainių dėžutė, šokoladas, keksiukai ar net savo gamybos pyragas – labai nuotaiką praskaidrinanti dovanėlė. Jei saldumynus perkate parduotuvėje, būtų geriau, jei jie būtų supakuoti Valentino dienai skirtoje pakuotėje ar dėžutėje. Taip pat, įdomesnių, neįprastų skonių galite pasidairyti specializuotose parduotuvėse.
NE. Jei žinote, kad partneris/partnerė nemėgsta saldumynų, meta svorį arba negali vartoti cukraus dėl sveikatos problemų.

Taurieji gėrimai

TAIP. Jei žinote, kad turėsite galimybę šį gėrimą ragauti per Valentino dieną dviese, o ne atidėti kitam kartui. Rinkitės prabangesnius gėrimus, atsižvelkite į partnerio skonį.
NE. Jei Jūs ar partneris nevartoja alkoholio.

Apatiniai, erotinės prekės

TAIP. Ši kategorija turi labai aiškią erotinę žinutę, todėl Valentino dienai tai būtų labai tinkama dovana, jei partnerį gerai pažįstate. Žinoma, kalbant apie apatinį trikotažą, turite gerai žinoti partnerio dydį ar apimtis, kad neprašautumėt su dydžiu. Erotinės prekės nėra kasdienis pirkinys, todėl Valentino diena – puiki proga išbandyti naują produktą.
NE. Jei draugaujate neseniai ir manote, kad tokia dovana galėtumėte šokiruoti ar įžeisti, geriau nerizikuokite.

Papuošalai, aksesuarai

TAIP. Papuošalus ir aksesuarus mėgsta dauguma vyrų ir moterų. Papuošalai turėtų būti pagaminti iš tauriųjų metalų, bei būti tinkamo dydžio (žiedai, apyrankės). Renkant šios kategorijos prekes, reikia daug atidumo, atkreipti dėmesį į detales. Taip pat, praėjo laikai, kuomet buvo nukerpama kaina, kad gavėjas jos nežinotų. Dabar yra visiškai normalu, jei netikus dovanotam papuošalui ar laikrodžiui, jis apkeičiamas prekybos vietoje. Žinoma, būtų geriau, jei to neprisireiktų.
NE. Nedovanokite paprastos bižuterijos arba jeigu žinote, kad partneris/partnerė nemėgsta papuošalų arba turi jiems labai išskirtinį skonį.

Kosmetika, parfumerija

TAIP. Kvapas – vienas labiausiai aistras sužadinančių pojūčių, todėl Valentino dienai ši dovana labai tinka. Taip pat tinka ir kūno kremai, vonios reikmenys.
NE. Jei visiškai nenutuokiate, kokie kvapai patinka Jūsų antrai pusei. Taip pat, tikriausiai teko girdėti kuriozinių situacijų, kuomet dovanų gaunamas kremas nuo raukšlių arba nuo celiulito. Šios kategorijos dovanas taip pat rinkite atidžiai.

Smulki elektronika

TAIP. Šios kategorijos dovanos yra ypač praktiškos. Be to, smuklioji elektronika dažnai matoma ir naudojama, todėl padovanoję, pavyzdžiui feną, išmaniąją apyrankę, kavos aparatą, ar net dulkių siurblį – robotą, galite būti tikri, kad partnerė jus prisimins daug kartų per dieną, net jei nebūsite šalia. Kasdien naudojamas daiktas nuolat primins jus ir tas puikias emocijas, kurias patyrė, gavusi dovaną.
NE. Praktiškos dovanos patinka daugumai, tačiau prieš tai išsiaiškinkite, ar antra pusė to daikto nėra neseniai įsigijusi.

Laisvalaikio pramogos

TAIP. Puikus pasirinkimas jei norite padovanoti įspūdžių. Tik iš anksto įsitikinkite, ar antra pusė turės galimybę per Valentino dieną skirti pakankamai laiko nueiti į restoraną, masažą, koncertą ar pan. Žinoma, galima dovanoti ir dovanų kuponą ateičiai, tačiau tokiu atveju reikėtų atskirai pagalvoti, ką veiksite šį romantišką vakarą.
NE. Taip pat reikėtų iš anksto pasidomėti, ar nėra taip, kad antra pusė nemėgsta pvz., azijietiško maisto arba gal labai bijo aukščio.

Gėlės

TAIP. Ir beveik visada taip! Gali pasirodyti nuobodu, bet raudonos rožės visais laikais buvo ir tikriausiai bus favoritės Valentino dienai. Žinoma tai nėra taisyklė ir galite padovanoti kitų gėlių.
Gėlė gali būti dovanėlė santykių pradžioje, dėmesio parodymo ženklas net nesant santykiuose, arba priedas prie bet kurios dovanos.
NE. Ypač retais atvejais moterys gali nemėgti tam tikros rūšies gėlių arba turėti alergiją kai kurių gėlių kvapui.

Tikimės padėjome Jums susiorientuoti, kas labiausiai tiktų Jūsų antrai pusei, kaip dovana meilės dienai. Įsimintinos Jums Valentino dienos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto