Varnėnų žūtis – mįslė aplinkosaugai

Tokį vaizdą išvydo ir užfiksavo po ilgos kelionės į namus Žemalėje grįžtantis Marius Lazdauskas. Mariaus Lazdausko nuotrauka

Žemalės kaimo gyventojas Marius Lazdauskas penktadienį, apie 10 valandą ryto, netoli Žemalės  nufilmavo dėl neaiškių priežasčių nugaišusių varnėnų būrį. Gal šimto paukštelių kūnai buvo nukloję kelio važiuojamąją dalį ir pakeles.
Štai ką „Santarvei“ papasakojo žemališkis.
„Parvažiuodamas iš Estijos penktadienį, netoli Žemalės, gal apie pusantro šimto metrų nuo riboženklio, aš ant kelio pamačiau kažkokias dėmes. Iš pradžių pagalvojau, kad tai karščio pasekmės –  ir man pasirodė miražas.
Sustabdžiau mašiną ir, išlipęs iš jos, pamačiau kritusius varnėnus: vieni paukščiai buvo jau nugaišę, kiti apsvaigę, leisgyviai. Jų kūneliai mėtėsi ant kelio, buvo jų ir pakelėse. Vaizdas atrodė sukrečiančiai.
Aš visa tai nufilmavau, nes pagalvojau, kad niekas nepatikės tuo, ką dabar matau“, – pasakojo M. Lazdauskas.

Plačiau apie šį įvykį skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Varnėnų žūtis – mįslė aplinkosaugai”

 1. Tomas parašė:

  Neturi ka veikti m.l

 2. chemtreilas parašė:

  tokie įvykiai dedasi visame pasaulyje prieš keletą metų JAV Misūrio valstijoje varnėnai nuklojo visą miestelį bet taip ir liko neaišku, kas juos pakirto. Tas pats yra nutikę ir Norvegijoje, Danijoje, Anglijoje ir kitur.. Įvedus į google dead starling sky parodys daugiau pavekslėliu.

 3. vaje parašė:

  gal paukščiių gripas

 4. Iksius parašė:

  Tokius paukščius Mažeikių senamiestyje Respublikos gatvėje vakar nuo kelio nunešiau. Nesupratau, kodėl jie tokie. Įkėliau į medį ir tiek. Šiaip tai čia apnuodijimas greičiausia. Kas nors ko nors papurškė, tad bus ir vabzdžiai, ir bitės šakėm išėjusios.

 5. moteriškė parašė:

  Nu tikrai keista, kas čia tiem paukščiam atsitiko…Reiks pirkti santarvę, skaityti straipsnį, gal bus kas daugiau parašyta :)

 6. kažkaip keista parašė:

  kad tie visi paukščiai vienoje vietoje, matyt, kokia į prie Žemalės esančią žemės ūkio bendrovę ar iš jos važiavusi fura pertrenkė ant kelio buvusius ar skridusius paukščius.

 7. žemaitukė parašė:

  o čia tai įvykis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto