Varomosios medžioklės sezoną būrelių vadovai laiko sėkmingu

Purvėnų būrelio medžiotojai į medžioklių su varovais atidarymo bei uždarymo šventes pakviečia ir šeimų narius. Nuotr. iš būrelio archyvo

Nuo spalio vidurio iki vasario tryliktos Mažeikių rajono medžiotojų būrelių plotuose beveik kiekvieną savaitgalį vyko varomosios medžioklės. „Santarvės“ kalbinti būrelių vadovai ką tik pasibaigusį sezoną vadina sėkmingu.

});

Pasižymi lūšimis

Gyvūnus medžioti varant leidžiama nuo spalio 15 d. iki sausio 31 d. Viekšnių medžiotojų būrelio vadovas Andrius Škerba pažymėjo: reikia pasidžiaugti, kad šio medžioklės praėjo tvarkingai. Nei jų, nei kituose rajono būreliuose neįvyko nelaimių, tai džiugina jau daugelį metų.

„Išskirtinių medžioklės laimikių negalėčiau išskirti – viskas kaip ir ankstesniais metais: nuo šūvių daugiausia krito elnių ir stirnų jauniklių, sumedžiojome leistiną kiekį elnių patelių, iš leistinų 17 elnių patinų laimikio liko du. Sumedžiojome po vieną briedžio patiną ir patelę. Rudenį matėme nemažai šernų, tačiau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto