Vasaros įspūdžiai: poilsis Lenkijos pajūryje – ir įdomesnis, ir pigesnis

Apžvalgos ratas vilioja pasikelti už prieinamą kainą.

Su šeima pagalvojome: ne viena vasaros diena jau praleista Palangoje ir Šventojoje, išbandyti laukiniai Latvijos paplūdimiai, atėjo laikas pažiūrėti, ką siūlo kaimynai lenkai.
Tad liepos pradžioje penkioms dienomis išvykome į šios šalies pajūrio kurortą Sopotą. Gana greitai supratome, kodėl šis kraštas traukia pasienyje su Lenkija gyvenančius lietuvius (ir ne tik juos) ilsėtis prie lenkiškų Baltijos krantų.

});

Pakeliui – vaizdingi Mozūrai

Kelionę į Sopotą, tiksliau į Trimiestį, kurį sudaro Gdanskas, Sopotas ir Gdynė (net ir einat paplūdimiu sunku suprasti, ar tu dar Sopote, ar jau Gdanske), suplanavome žiemą – ieškojome vietos apsigyventi.
Rinkomės iš kelių variantų ir neapsigavome. Mūsų išsinuomotas dviejų aukštų namas Griunvaldo gatvėje su aptvertu kiemeliu, keturiomis vietomis automobiliams, esantis gal trys šimtai metrų nuo paplūdimio, vienam asmeniu parai kainavo dvidešimt eurų. Ne kartą...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto