„Vasaros taurė 2021“ iškeliavo į Telšius

Nuotr. iš klubo archyvo

Beveik mėnesį Tirkšlių pušyne trukęs aštuoni prieš aštuonis futbolo turnyras „Vasaros taurė 2021“ baigėsi taip pat, kaip ir pernai, – nugalėtojais tapo telšiškiai, finale įveikę Mažeikių „Olimpą SC“.

Išsidalijo prizus

Trečius metus rengiamas turnyras finišavo praėjusį savaitgalį vykusiomis finalinėmis rungtynėmis tarp Telšių „Spartans“ (pusfinalyje telšiškiai po atkaklios kovos rezultatu 1:0 įveikė „Ventą“) ir Mažeikių „Olimpo SC“, kuris pusfinalyje rezultatu 3:1 pranoko „Mažeikių United“.
Kaip ir praėjusiais metais, telšiškiai finale nepaliko vilčių „Olimpui SC“ – jie nugalėjo rezultatu 4:1 ir antrus metus iš eilės tapo turnyro laimėtojais (pernai finale „Spartans“ triumfavo rezultatu 4:0). Trečiosios vietos taure apdovanota „Mažeikių United“, dvikovoje dėl šio apdovanojimo 8:2 įveikusi „Ventą“.
Tris geriausiųjų žaidėjų prizus išsivežė telšiškiai: absoliučiai geriausio žaidėjo, puolėjo ir vartininko apdovanojimus pelnė Laimonas Šapas, Sigitas Latužis ir Andrius Viršilas (šis prizas jam atitenka antrus metus iš eilės). „Olimpo SC“ žaidėjai Gedas Klemenis ir Jonas Paulauskas apdovanoti rezultatyviausio turnyro žaidėjo ir geriausio gynėjo prizais, geriausiu turnyro saugu pripažintas Dalius Keršis iš „Mažeikių United“.

Pagausėjo komandų

Šiais metais norą susigrumti Tirkšlių pušyno aikštelėje pareiškė aštuonios komandos, pernai turnyre dalyvavo penkios. Sužaista 30 rungtynių ir, kaip teigė vienas iš turnyro organizatorių Aldaras Pupliauskas, beveik visose netrūko atkaklių momentų.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto