VBE sesija: 14 šimtukų ir… matematika

Mažeikiškių šimtukininkų būrys po jų pagerbimui surengtos šventės.
Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Pirmadienį Savivaldybės vadovai sveikino mažeikiškius abiturientus, valstybinių brandos egzaminų (VBE) sesijos metu pademonstravusius geriausias žinias ir gebėjimus ir pelniusius po šimtą balų.
Daugiausia šimtukų surinko Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos dvyliktokė Eglė Žulpaitė – jos žinios įvertintos trimis šimtukais.

});

Šių metų egzaminų sesija nebuvo rami – itin daug diskusijų sulaukė matematikos egzaminas, nes jo užduočių neįveikė kas trečias šalies abiturientas. Be problemų, į kurių sprendimą teko įsikišti Nacionalinei švietimo agentūrai, neapsieita ir mūsų rajone.

Šimtukų ir šimtukininkų – perpus mažiau

Vakar į Viešąją biblioteką Savivaldybės vadovai pakvietė rajono šimtukininkus, jų pedagogus ir artimuosius. Geriausiai valstybinius brandos egzaminus šiemet išlaikę abiturientai buvo apdovanoti Savivaldybės mero padėkomis.

Šiemet maksimalius įvertinimus pelnė dešimt abiturientų iš Mažeikių miesto gimnazijų. Trijų abiturientų valstybinių egzaminų rezultatai buvo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto