Vėl pasirodė padirbta kupiūra

Pareigūnai ragina gyventojus įdėmiai apžiūrėti gaunamą grąžą, įsitikinti, ar banknotai tikri, ypač atidiems reikėtų būti perkant turgavietėse. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pareigūnai jau skambina pavojaus varpais – vienas po kito mūsų mieste išimami iš apyvartos padirbti pinigai. Sekmadienį dėl padirbtos kupiūros pradėtas jau ketvirtasis šiais metais ikiteisminis tyrimas.

Šįkart penkiasdešimties litų vertės kupiūra į pareigūnų rankas pateko iš prekybos centro „Maxima“. Šeštadienį šiuo banknotu už prekes bandė atsiskaityti mažeikiškis A. K. Policijos pareigūnams jis tvirtino, kad šį, įtariama, padirbtą banknotą jis gavęs grąžos vienoje iš Mažeikių parduotuvių.
Per sausį jau užfiksuoti keturi atvejai, kai prekybos centruose bandoma atsiskaityti padirbtomis dešimties, dvidešimties ir penkiasdešimties litų vertės kupiūromis. Visi jas turėję asmenys tikina padirbtus pinigus gavę kaip grąžą.
Pareigūnai ragina gyventojus įdėmiai apžiūrėti gaunamą grąžą, įsitikinti, ar banknotai tikri, ypač atidiems reikėtų būti perkant turgavietėse. 

3 Atsakymai į “Vėl pasirodė padirbta kupiūra”

  1. lolas parašė:

    Taip iseina kad eilinis pirkejas pinigu nera mates? Kiekvienas pats atsakome uz pateikiamus pinigus ir patys turime tikrinti gauta graza.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    tikrai taip jus teisus

  3. Taip , reikia atidžiai stebėti , parašė:

    ne tik turgelyje .Man 10 litų padirbtą kupiūrą įdavė spaudos kioske ,o išaiškėjo ,kad ji padirbta tik kai nuėjau prekintis kitur.Ir turi žmogus aiškintis , kad ne pats ją nupiešei . bausti reikia ne tą kuris apgautas , o tą kuris įdavė , netikiu ,kad žmogus dirbdamas su pinigais kiekvieną dieną ,nemato skirtumo tarp padirbto ir tikro. Bet aišku ,pardavėja, nenori dengti nuostolio todėl stengiasi įkišti pirkėjui O eilinis pirkėjas gali ir nesuprasti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto