Verslininkai sporto šventėje virto net estrados žvaigždėmis

Dvi dienas Balsių stovykloje tęsėsi ketvirtoji Mažeikių verslininkų asociacijos sporto šventė, kurioje dalyvavo 18 įmonių atstovai, iš viso apie pusšešto šimto žmonių.
Verslininkai dar kartą įrodė, kad moka linksmai ir turiningai leisti laiką.

DALYVAVO VARŽYBOSE
Sveikinimo žodį tarė ir gražaus poilsio susirinkusiems vaizdingame Virvytės upės slėnyje šventės dalyviams linkėjo Mažeikių rajono savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis.
Nieko nelaukusios įmonių komandos pradėjo varžybas. Krepšinio varžybose nenugalimi buvo bendrovės „Grūstė“ vyrai, šiek tiek nuo jų atsiliko „Saurida“, trečia buvo „Žemaitijos agroprekybos“ („ŽAP“) komanda.
Nepralenkiama „Grūstės“ komanda buvo ir žaisdama futbolą, o tinklinyje ištvermingiausi pasirodė bendrovės „Saurida“ atstovai. Beje, šiemet šventėje svečių teisėmis pirmą kartą dalyvavo ir bendrovės „ORLEN Lietuva“ komanda, kurios futbolininkai laimėjo antrąją vietą.
Kvadrato varžybose kamuolį geriausiai valdė bendrovės „Kavita“ dailiosios lyties atstovės, tik dviem taškais nuo jų atsiliko „IF draudimas“, prizinę trečiąją vietą iškovojo „Kvistijos“ komanda.
Savo jėgas šventės dalyviai bandė ir individualiose – smiginio, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, lanko, žvejybos, badmintono, biliardo ir šaškių varžybose, taip pat plaukiojimo baidarėmis rungtyje.
Susumavus rezultatus sporto šventės nugalėtoja, kaip ir pernai, tapo bendrovės „Grūstė“ komanda, antroji vieta atiteko „Žemaitijos agroprekybai“, trečia liko „Saurida“.

SUVIENIJO KREPŠINIS
Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Diliara Zarifova džiaugėsi, kad šventės dalyviai pasirodė nė kiek ne prasčiau ir demonstruodami savo išmoningumą, sąmojingumą, išradingumą parodijų šou.
Jame dalyvauti panoro dešimties įmonių atstovai, tad poilsiautojai turėjo progos paploti tokioms užsienio žvaigždėms kaip „ABBA“, „Samogonščiki“, Filipas Kirkorovas, lietuviams – Ryčiui Cicinui, Edmundui Kučinskui, Žilvinui Žvaguliui ir Irenai Starošaitei, Ingai Valinskienei ir Deiviui bei daugeliui kitų. Kas taps šio parodijų šou nugalėtojais, dar neaišku, nes iki rugsėjo 16-osios tebevyksta balsavimas.
Per visą šventę buvo renkami septyni nominantai, kurie apdovanoti specialiais pačių bendrovių įsteigtais prizais.
Geriausią verslininkų asociacijos sporto šventės viešbutį įkūrė bendrovė „Pieno žvaigždės“, o geriausia palaikymo komanda tapo „Saurida“, prizas už ištvermingumą skirtas bendrovės „Kavita“ komandai, draugiškiausiu bosu pripažintas Darius Seilius, smagiausiu vadovu įvardintas bendrovės „Kvistija“ direktorius Virgilijus Eidimtas, aktyviausio šventės dalyvio nominacija skirta tos pačios bendrovės atstovui Tomui Majauskui, o droviausia palaikymo komanda šiemet tapo bendrovė „SNP“.
Šeštadienio vakare visus šventės dalyvius suvienijo krepšinis, kurį jie Balsių stovyklavietės sporto salėje žiūrėjo didžiuliame ekrane.
„Jausmas buvo nuostabus, visi pasijutome kaip niekada vieningi, nes žinojome, kad sergame už vienintelę komandą – Lietuvos rinktinę“, – tvirtino D. Zarifova.
Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos.: Vienos įdomiausių – šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybos.


Tiems, kas mėgsta „šlapias“ pramogas – baidarės ir vandens dviračiai.


Bendrovės „Grūstė“ komandos laimėjo daugelį rungčių, todėl surinko daugiausiai taškų.


Į ketvirtąją verslininkų asociacijos sporto šventę šiemet susirinko devyniolikos įmonių atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto