Verslo atstovams pristatytas rajono biudžetas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Praėjusiame Savivaldybės tarybos posėdyje politikai susipažino su šių metų rajono biudžeto projektu. Antradienį jis pristatytas asocijuotų verslo struktūrų atstovams.

Yra tarpusavio susitarimas

Toks susitikimas įvyko atsižvelgiant į verslo struktūrų ir Savivaldybės susitarimą drauge aptarti verslui svarbius projektus – žemės ir žemės nuomos, nekilnojamojo turto, gyventojų pajamų mokesčių, verslo liudijimų ir kitus.
Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė pristatė pagrindinius rajono biudžeto skaičius, jo sudarymo metodiką, informavo apie praėjusiųjų metų biudžeto vykdymą ir kt.
Savivaldybės meras Antanas Tenys verslo atstovams kalbėjo ne tik apie dėl nesubalansuoto biudžeto kylančias, bet ir kitas problemas, supažindino su artimiausiais planais.
Verslo atstovai išsakė savo pastebėjimus, kokių veiksmų norėtų iš Savivaldybės.
„Kadangi gyvename Mažeikiuose, negalime apsiriboti tik savo verslu. Turime žinoti ir pagrindinius rajono biudžeto skaičius, problemas, Savivaldybės galimybes ir norus padėti verslui“, – po susitikimo „Santarvei“ teigė Mažeikių verslininkų asociacijos prezidentė Gražina Bartkevičienė.

Plačiau apie susitikimą – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Verslo atstovams pristatytas rajono biudžetas”

  1. Komentatorius parašė:

    Ir toliau miestas eina į minusą. Kažin kiek praeis metų, kada sugebės biudžetą balansuoti taip, jog minusas būtų kuo mažesnis? Ar tai vyks tol, kol Mažeikių valdžios koridoriuose dvelks sovietinis dvokas?

  2. jo parašė:

    Klausimas toks, kiek mazes „valdinyku“ siemet savivaldybeje, mazejant gyventoju skaiciui rajone?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto