Veteranai grįžo su apdovanojimais

Kelmės sporto arenoje vyko jau 47-asis Lietuvos veteranų stalo teniso čempionatas. Ant šio čempionato prizininkų pakylos lipo ir mažeikiškiai.

Veteranai antrus metus rinkosi į Kelmę, pirmenybės, atsižvelgiant į pandemijos keliamus pavojus, vyko dvi dienas. Praėjusiais metais rungtyniavęs jaunesnio amžiaus grupėje (čempionate buvo žaidžiama šešiose amžiaus grupėse) ir trečią vietą iškovojęs mažeikiškis Rimantas Lubys šiemet varžėsi tarp 26 dalyvių amžiaus grupėje nuo 60 iki 64 metų. Varžovai mažeikiškiui neprilygo – iškovota pirmoji vieta.
Du apdovanojimus iš Kelmės parsivežė 30–39 metų amžiaus grupėje rungtyniavęs Mantas Rimeikis – asmeninėse varžybose jis užėmė trečią, vyrų dvejeto varžybose, poroje su Rimantu Žižiu, pralaimėjo tik finale ir ši pora tapo šalies veteranų vicečempione.
„Iš viso veteranų pirmenybėse rungėsi apie du šimtus sportininkų, visiems jiems tai buvo bene vienintelė galimybė šiais metais susitikti prie žaliųjų stalų. Kitais metais planuojame tokio pobūdžio pirmenybėse pasikviesti pasivaržyti latvius ir estus“, – planais dalijosi vienas iš turnyro organizatorių, mažeikiškis stalo teniso teisėjas Kazimieras Ramanauskas.