Viadukas atidarytas automobiliams ir pėstiesiems

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Beveik po mėnesio pertraukos vairuotojai galės lengviau atsikvėpti – nuo trečiadienio vakaro eismas Mažeikiuose jau vyksta ir viaduku per geležinkelį Algirdo gatvėje.
Tiesa, mažeikiškių suorganizuotos viaduko atidarymo iškilmės nereiškia statybos darbų pabaigos, tai tik vienas iš projekto etapų. Daugiau nei 18 milijonų eurų kainuojantis projektas turėtų būti užbaigtas lapkričio pabaigoje. Jeigu neatsiras nenumatytų aplinkybių, – priduria jo įgyvendintojai.

Trečiadienio vakarą būriai mažeikiškių traukė prie naujojo viaduko – visus viliojo galimybė ar mašina, ar pėsčiomis pagaliau pamatyti ir išbandyti mūsų mieste iki šiol nematytą statinį.
Aktyvūs mažeikiškiai pasistengė, kad eismo atidarymas įsimintų ilgam, – susirinkusius žmones linksmino Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras „Griaustinis“, dangų nušvietė fejerverkai. Rajono valdžios ir statytojų atstovams perkirpus simbolinę juostelę, pirmasis viaduku pravažiavo 53-ejų metų automobilis „VW Baggy“, po jo – mažeikiškių šaulių transportas, nugriaudėjo baikerių klubo „Ašvėne MCC“ motociklininkai, o šventinę koloną užbaigė išskirtiniai, retai miesto gatvėse matomi automobiliai.

Autoriaus nuotr.

Dovydas Punia, vienas iš renginio organizatorių, „Santarvei“ sakė, kad idėja surengti eismo atnaujinimo iškilmes kilo spontaniškai.
„Tą visiems svarbų kelią uždarėme tyliai, mėnesį kentėjome kamščiuose, gaišome laiką. Tai kodėl negalime bent atnaujinimo sutikti džiaugsmingai? Savo mintimis pasidalijau su mažeikiškiu Algiu Anužiu. Abu pasitarėme, pagalvojome, kad tokia šventė būtų geras dalykas, gavome pritarimą savo idėjai Savivaldybėje. O toliau liko tik ją įgyvendinti“, – pasakojo mažeikiškis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.
Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/santarve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*