Viekšniuose – adventinių vainikų paroda


Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Viekšnių kultūros centre gyventojai gali apžiūrėti adventinių ir kalėdinių vainikų parodą „Kalėdos beldžias į duris“.
Viekšniškių teigimu, ši paroda skirta ne tik pasižiūrėti, bet ir pasidalyti idėjomis. Atėjusieji bus konsultuojami, kaip pasidaryti tokius kalėdinius papuošimus.

Kultūros centro renginių organizatorė Salomėja Krupovisovienė „Santarvei“ sakė, kad ši paroda – tarsi gyvas organizmas. Viekšniškiai ne tik gali apžiūrėti vis atnaujinamus eksponatus, tačiau gali gauti ir naudingos informacijos.
„Kas ateis apžiūrėti adventinių vainikų, tiems galėsime patarti, kaip pasipuošti žiemos šventėms ir savo namus. Kadangi pati esu baigusi kursus, tai galiu patarti, kaip spalvas ar medžiagas suderinti. Nebūtina turėti brangių dalykų, kad galėtum papuošti savo namus,“ – įsitikinusi pašnekovė.
Parodoje pristatomi šešių viekšniškių darbai.
S. Krupovisovienė pasakojo, kad parodoje eksponuojami advento vainikai yra unikalūs ir nepakartojami. Jie padaryti iš įvairiausių netradicinių medžiagų – svogūnų, apelsino žievelių, raugerškio šakelių, megztų servetėlių, vyno butelių kamščių, kriauklių, ant kepurių įprastų matyti bumbulų iš vilnonių siūlų…
Adventinius ir kalėdinius vainikus galima apžiūrėti darbo dienomis nuo 10 iki 18 valandos. Parodą viekšniškiai gali lankyti iki Trijų karalių šventės – sausio 6-osios.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto