Vienintelis įvartis – mažeikiškės sąskaitoje

Rimantė Jonušaitė. Nuotr. iš lff.lt tinklalapio

Lietuvos moterų futbolo rinktinė, kurioje žaidžia ir rezultatyviausia Lietuvos moterų futbolo A lygos žaidėja (34 įvarčiai) septyniolikmetė mažeikiškė Rimantė Jonušaitė, pradėjo kovas dėl kelialapio į 2023 metų pasaulio moterų futbolo čempionatą.

Pirmosiose grupės rungtynėse Šveicarijos Tuno mieste rezultatu 1:4 lietuvės nusileido šios šalies rinktinei, o antradienį Mogošoajoje 0:3 turėjo pripažinti rumunių pranašumą. Vienintelį įvartį Lietuvos rinktinei pelnė mažeikiškė puolėja.
„Kovojome su aukštesnius reitingus pasaulyje užimančiomis varžovėmis, patyrėme pralaimėjimus, galvojame, kad buvo galima sužaisti ir geriau. Šių šalių žaidėjos atstovauja garsiems Europos klubams, jų lygis gerokai skiriasi nuo mūsų, jos lenkia mus ir žaidimo technika, ir greičiu. O ir savo šalyje, prie savų sirgalių, žaisti maloniau. Tačiau ir mes kylame – ir pačiu žaidimu atrodėme geriau, ir progų pelnyti įvarčius ne vieną turėjome, žodžiu, atrodėme kitaip negu prieš pora metų“, – apie išvyką kalbėjo R. Jonušaitė.
Šalies moterų rinktinėje R. Jonušaitė sužaidė jau 17 rungtynių ir pasižymėjo penkiais įvarčiais.
Kovodamos dėl kelialapio į čempionatą lietuvės savo grupėje dar turi susitikti su Italijos, Kroatijos ir Moldovos futbolininkėmis.
Rungtynės namuose su Europos geriausiųjų dvidešimtuke esančia Italijos komanda numatytos spalio pabaigoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*