Viešose erdvėse – nemokamas internetas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariai Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio bei Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komitetų posėdžių metu pritarė projekto „WiFi4EU; interneto ryšio vietos bendruomenės rėmimas“ finansavimui ir įgyvendinimui.
Tarybos nariams pritarus, kitą pavasarį 9 viešųjų erdvių teritorijose pradės veikti nemokamas belaidis internetas.

Susisiekimo ministerija praėjusių metų pavasarį pateikė 15 miestų sąrašą, kuriems bus skirta po 15 tūkst. eurų belaidžio interneto ryšio zonoms viešosiose erdvėse įrengti. Tarp jų buvo ir Mažeikiai.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos specialistų parengtai paraiškai buvo pritarta, dabar tam reikalingas politikų pritarimas.
Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos komiteto posėdžio metu sprendimo projektą dėl projekto dalinio finansavimo pristatė Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Romualdas Sakalauskas.
„Savivaldybė gauna finansavimą įrangai įsigyti bei viešoms interneto prieigos vietoms sukurti. Iš mūsų pusės būtina užtikrinti, kad mes trejus metus mokėsime už ryšį“, – paaiškino R. Sakalauskas.
Yra numatytos 9 viešos teritorijos, kur turėtų nemokamai veikti belaidis internetas: Senamiesčio, Juodpelkio, Melioratorių ir Sodų gatvės parkai, Mažeikių geležinkelio stoties aikštė ir autobusų stotis, Nepriklausomybės ir Pranciškaus Asyžiečio aikštės, Renavo dvaras ir Mažeikių pliažas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*