Viešosios erdvės sutvarkymo dar teks palaukti

Vizualizacijos autorė Simona Mikalauskaitė

Rugpjūtį visuomenei buvo pristatyti projektiniai pasiūlymai dėl viešosios erdvės Ventos gatvėje sutvarkymo.
Viešąsias erdves numatyta pertvarkyti šalia buvusios bendrovės „Mažeikių duona“ gamybinių patalpų, kur šiuo metu planuojama naujo prekybos centro „LIDL“ statyba.

});

Pristatymo metu daugiausia klausimų kilo dėl poilsio zonoje įrengiamos automobilių stovėjimo aikštelės ploto, jos paskirties ir priežiūros, transporto priemonių srauto ir pėsčiųjų saugumo, įrengus įvažiavimą bei išvažiavimą į prekybos centrui numatytą sklypą, o taip pat – žaliosios zonos išsaugojimo.

Atsižvelgusi į mažeikiškių išsakytas pastabas ir pageidavimus Savivaldybės administracija pristatytiems projektiniams pasiūlymams nepritarė.

Suabejojo „LIDL Lietuva“ pasiūlymu

Viešosios erdvės Ventos g. 10, Mažeikiuose, naujos statybos projektiniuose pasiūlymuose buvo numatyti statiniai: takai, šaligatviai, aikštelė prie esamos skulptūros ir poilsio aikštelė, 60 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, lietaus nuotekų ir apšvietimo tinklai, servitutinis įvažiavimas į sklypą Skuodo g. 2 iš Ventos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto