Vietoj griuvėsių – verslo centras

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Trečiadienį su visuomene buvo svarstomi apleisto pastato Naujojoje gatvėje pertvarkymo į daugiafunkcį verslo centrą projektiniai pasiūlymai.
Daugelis mažeikiškių šį statinį žino kaip buvusį Mažeikių statybos tresto administracinį pastatą. Planuojama, kad seniai nenaudojamas pastatas išoriškai pasikeis jau šiemet.

Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Vietoj griuvėsių – verslo centras”

 1. Sena gyventoja parašė:

  Labai geras sprendimas. Seniai reikėjo tai daryti. Suniokojo jis miesto įvaizdį jau iki maximum. Juk pro ji pravažiavo milijonai uzsienieciu, kurie sakėsi vykę apžiūrėti galingo miesto su Naftos įmonė. O matydavo tik griaučius. Dabar sis miesto pakraštys jau susitvarkė. Bet i tikrąjį miestą patekę visi ims vemti. Tokios nešvaria mieste turbūt nėra jokiame. Kada pradėsite valyti miesto gatves, a/m stovėjimo aikštelės. Gal nėra mieste institucijos ,kuri pamatytų ta bjauru vaizda ir suburtu ar sutelktų pajėgas nuvalyti šiukšlėms miesto teritorijoje. Nes dabar eiti gatve nesinori. Nes visur šlykštu, norisi uzsimerkti,kad nematytum kas yra po kojom.

 2. Birute parašė:

  Ar ne pigiau pastatyt naują ,nei toki lauzą atnaujinti. Nesąmonė,

 3. parašė:

  Pastatas priklauso privačiai įmonei ir ji jį remontuoja už savo lėšas, prie ko čia savivaldybė, ir mūsų pinigai, rašinėjat nesamones.

 4. Vaje parašė:

  Bet kaip reikėjo tą pastatą taip nugyventi, kad vieni griaučiai liko… Dabar gi, visi didvyriškai pečius suremsim, ir atstatysim tai, ką patys savo neūkiškumu sugriovėm! Valio, broliai lietuviai!

 5. Piatras parašė:

  Pirma sutvarkykite miesto kiemus, jau 30 m per duobes vaziuojam. Sumane niekam nereikalinga lavona gaivinti. Verslo centrui uztektu ir 70 kv m patalpos. Barbe tridarbe, puola sen, puola ten nes nesusivokia kas miestui yra prioritetai. Vaje, vaje, kada sulauksim padoraus miesto seimininko…

  1. Juozas parašė:

   Tai kad tvarkomi tie kiemai. Mūsų kiemas buvo baisus. Kovojom, ir išsikovojom patekti į eilę. Ir sutvarkė. Vienykitės, kreipkitės, niekas šaukšto į burną neįdės. Lengviausia sėdėti rankas sudėjus ir zysti.

   1. va parašė:

    is facebooko pries minute: Prie Taikos g 8 namo tuoj privažiuoti nebebus įmanoma. Galima kažkiek kentėti, bet kai jau ir taksi nebesutinka įvažiuoti, nebesinori laukti kol asfalto visai neliks🙈
    Gal kas žino, kur reikia kreiptis? Nes tiesiog laukti savo eilės kiemo tvarkymui darosi sudėtinga

 6. Juozas parašė:

  Puikios naujienos. Šis pastatas yra tikras miesto šašas, šiurpinantis įvažiuojančius į Mažeikius. Seniai svarsčiau, kodėl ten niekas nedaro biurų ar butų, strategiškai gera vieta. Bet turbūt niekas nenorėjo apsiimti vaiduokliu.

 7. Anonimas parašė:

  Pagaliau!!! Juk patogi vieta;)

  1. kam patogi? parašė:

   1. Kaip sekasi esamam Verslo centrui Laisvės g., didelis poreikis patalpų?
   2. Iš kokių asignavimų bus išlaikomos didelės erdvės patalpos?
   Jei didelis pastatas bus išlaikomas iš viešų biudžetų ,o privatus verslas nesusigundė šiuo pastatu vertėjo jį nugriauti ir parduoti statybinei ar kelio remonto žaliavai .

  2. Mažeikiškė parašė:

   100% Jums pritariu ir labai džiaugiusi!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto