Vietoje baudos kvito – tulpės žiedas

„Santarvės“ kalbintos moterys sakė vos pamačiusios, kad jas stabdo policija, puolusios žiūrėti, ar yra prisisegusios saugos diržus... Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=101 template=caption]Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai tęsia tradiciją – penktus metus iš eilės Kovo 8-ąją dalijo tulpių žiedus miesto vairuotojoms ir keleivėms.
Vairuojančias moteris pareigūnai stabdė įjungę šviesos ir garso signalus ir teikė joms gėlių. Daugeliui moterų tai buvo ne tik maloni staigmena, bet ir savotiškas išgąstis.

Dalijo gėles

Malonias dovanas, skirtas moterims vairuotojoms, pareigūnai įsigijo padedami UAB „Autobastionas“. Ši bendrovė skyrė nemažą pinigų sumą, už kurią buvo nupirkta tulpių.
„Santarvės“ kalbintos moterys sakė vos pamačiusios, kad jas stabdo policija, puolusios žiūrėti, ar yra prisisegusios saugos diržus, o galvoje dažniausiai šmėstelėdavusi mintis: „Ką ne taip padariau, kodėl mane stabdo? Juk važiuoju pagal taisykles“.
„Kai gavau tulpę, iš karto atlėgo. Supratau, kad niekuo nesu prasikaltusi“, – šypsojosi kelių policijos pareigūnų pasveikinta mažeikiškė.

Užplūdo emocijos

Daugelis vairuotojų „Santarvę“ tikino negirdėjusios apie policijos pareigūnų surengtą akciją, bet kartu ir džiaugėsi, kad šį kartą gavo gėlių, o ne baudos protokolą.
„Labai nustebino ir išgąsdino, net rankos dreba. Kažkada buvau girdėjusi, kad tokia akcija vyksta didmiesčiuose, bet kad ir Mažeikiuose taip gali būti, nesitikėjau“, – emocijų neslėpė tirkšliškė Rima Jasmontienė.
Panašiai jautėsi ir Simona Černiauskienė. Jos teigimu, buvo be galo neramu išvydus pareigūnus, nes moters vairavimo stažas dar nedidelis.
Taip pat mažai vairavimo patirties turinti mažeikiškė Lina „Santarvei“ prisipažino: išvydus pareigūnus sunku buvo tramdyti nerimą, bet jaudulys greitai praėjo. Tulpės žiedas privertė nusišypsoti…

Įsimins ilgam

Kovo 8-oji ilgam įsimins ir sediškei Silvijai. Rytą ją, vairuojančią mokomąjį automobilį, sustabdė policijos pareigūnai. Iš merginos akių buvo matyti, kad ji labai jaudinasi.
„Iš tiesų, jaudulys didžiulis, nes po geros valandos laukia vairavimo egzaminas. Tikiuosi, kad dovanotas tulpės žiedas bus geras ženklas ir egzaminas pavyks sklandžiai“, – su šypsena kalbėjo Silvija.
Šypsenos neslėpė ir taksi vairuotoja dirbanti Daiva. Ją pareigūnai sustabdė degalinėje. Moteris sakė ką tik atidirbusi naktinę pamainą ir skubanti namo.
„Santarvės“ pakalbinta mažeikiškė Daiva sakė, kad pareigūnų padovanotas tulpės žiedas – pirmasis, gautas šią dieną.
„Iš savo vyro dar kol kas gėlių negavau, bet be galo malonu sulaukti dėmesio ženklų iš policininkų“, – prisipažino mažeikiškė.

Išliko jaudulys

Tulpių dalijimo akcijai einat prie pabaigos, į policijos pareigūnų akiratį pateko moterys, kurios jau žinojo, kad Kovo 8-ąją policininkai moteris ne baudžia, o sveikina.
„Geros žinios sklinda greitai. Pažįstama pranešė telefonu, kad mieste policininkai dalija gėles, bet nesitikėjau, kad ir mane sustabdys“, – „Santarvei“ sakė Daiva.
Tulpes moterims vairuotojoms dovanoję pareigūnai prisipažino, kad ir toliau mieliau dalytų gėles dailiosios lyties atstovėms, nei baustų jas už kelių eismo taisyklių pažeidimus.
„Atrodo įprasta, kad vyrai moterims dovanoja gėles, todėl jaudulio nebeturėtų būti. Tačiau ši diena man išskirtinė, nes pirmą kartą tenka dalyvauti tokioje akcijoje, ir vis dėlto vidinį drebulį jaučiu“, – prisipažino vyresnysis patrulis Gintaras Grigas.

One Reply to “Vietoje baudos kvito – tulpės žiedas”

  1. .... parašė:

    š A U N U O L I A I !!!!! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto