„Vikruolių taurė“ užsuko į Mažeikius

Bendroje nuotraukoje – Šiaulių, Panevėžio ir Mažeikių komandos. Mažeikiškės (išsirikiavusios kairėje) pogrupyje užėmė antrą vietą. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Keturiuose šalies miestuose vykstantis Lietuvos krepšinio federacijos projektas „Vikruolių taurė“ yra skirtas skatinti mergaites domėtis krepšiniu. Ši iniciatyva aplankė ir mūsų miestą.
Iki tol šio projekto kovos vyko Ukmergėje, praėjusį sekmadienį į miesto paplūdimyje esančią krepšinio aikštelę susirinko Panevėžio, Šiaulių, Plungės ir Mažeikių pačios jauniausios krepšininkės.
„Šis trečius metus vykdomas projektas skirtas sudominti mergaites krepšiniu. Jis turėjo prasidėti dar žiemą, tačiau dėl pandemijos buvo nukeltas. Pačios jauniausios mūsų krepšininkės yra gerokai nuskriaustos – prieš dvejus metus į komandą susibūrė septynios mergaitės, tačiau treniruočių procesas nespėjo įsibėgėti: prasidėjo nuotolinės treniruotės, gal kartu ir pavyko pasportuoti kokį gerą mėnesį“, – apie sunkumus kalbėjo Renata Martinkienė, mergaičių trenerė Mažeikių sporto mokykloje.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*