Vilkų medžioklė nutraukta anksčiau numatyto laiko

ELTOS nuotr.

Nors vilkų medžioklės sezonas turėjo vykti iki balandžio 1-osios, aplinkos ministras jau paskelbė jos pabaigą.
Ir šiemet mūsų rajono medžiotojai negalėjo pasidžiaugti nušovę plėšrūną.

Vilkai krito tik kaimyniniuose rajonuose

Trečiadienį Aplinkos ministerija paskelbė apie vilkų medžioklės sezono, kuris prasidėjo spalį, o turėjo baigtis tik balandžio 1-ąją, pabaigą.
Kaip informavo aplinkosaugininkai, paskutiniai vilkai praėjusį savaitgalį buvo sumedžioti Vilkaviškio ir Šiaulių rajonuose. Šiaulių rajone suaugusi vilko patelė buvo nušauta Strazdų miške.
Vilkės dar buvo sumedžiotos Akmenės ir Joniškio rajonuose. Radviliškio, Plungės ir Telšių rajonuose nuo medžiotojų kulkų krito po vieną vilką, o mūsų rajone vilko sumedžioti nepavyko.
Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkas Egidijus Virkutis „Santarvei“ sakė, kad medžiotojai iš įvairių būrelių tvirtino per šį sezoną net nepastebėję vilko.
„Manau, kad Telšių ir Plungės miškai yra gerokai didesni, tad kartais iš jų į Sedos ir Žalgirio girias atklysta pilkiai, bet jie gana greitai grįžta atgal. Tas pat ir kitame rajono krašte, kur jis ribojasi su Akmenės rajonu – iš Kamanų rezervato užklysta vilkai, pasisukinėja ir vėl išeina“, – pasakojo draugijos pirmininkas.
„Santarvės“ žiniomis, vienas vilkas per šį laikotarpį buvo pastebėtas Laižuvos apylinkėse prie Vadaksties upės.
Paskutinis vilkas mūsų rajone buvo sumedžiotas tik 2011 metų sausį.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Vilkų medžioklė nutraukta anksčiau numatyto laiko”

  1. realistas parašė:

    Kažkaip negerai su geografija straipsnio autoriui ir redaktoriui, …..“„Santarvės“ žiniomis, vienas vilkas per šį laikotarpį buvo pastebėtas Laižuvos apylinkėse prie Varduvos upės.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto