„Vilties erdvės“ bendruomenė paminėjo įstaigos jubiliejų

Autorės nuotr.

Ketvirtadienį „Vilties erdvės“ specialiųjų dirbtuvių kiemelyje vyko tradicinė vasaros palydų šventė. Drauge buvo paminėtas ir specialiųjų dirbtuvių veiklos 25 metų jubiliejus.
Ir įstaigos darbuotojų kolektyvas, ir ją lankantys žmonės, ir renginio svečiai įsitikinę, kad dabar svarbiausia – nesustoti ties tuo, kas nuveikta.

Viešoji įstaiga „Vilties erdvė“ Mažeikių mieste ir rajone gyvenantiems sutrikusio intelekto žmonėms teikia ilgalaikę, trumpalaikę ir dienos socialinę globą dvejuose gyvenimo namuose ir specialiosiose dirbtuvėse.
Šios veiklos pradžia – 1994 m., kai buvo įsteigtas Darbo terapijos centras. Vėliau – 1998 m. įsteigti „Vilties gyvenimo namai“. Dar po kelerių metų – 2002-aisiais – dvi biudžetinės įstaigos buvo reorganizuotos į viešąją įstaigą „Vilties erdvė“.
Tokie yra sausi įstaigos istorijos faktai. Tačiau už šių faktų slypi žmonės, kadaise užsibrėžę siekį padaryti taip, kad mūsų rajone sutrikusio intelekto žmonės turėtų kur ateiti, galėtų tobulėti, rastų sau užuovėją. Vienas iš tokių žmonių – „Vilties erdvės“ direktorė Stasė Radeckienė. Ji šventės dalyviams papasakojo, priminė apie tai, kaip organizacija atsirado, ką nuveikė.
Specialiųjų dirbtuvių lankytojai šventės svečiams parodė vaidinimą. Įstaigos jubiliejaus proga Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius padėkos raštais apdovanojo ilgamečius įstaigos darbuotojus. Šventėje netrūko geros nuotaikos ir juoko.

Plačiau – laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto