„VIP“ futbolininkai pralaimėjo panevėžiečiams

Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujanti Mažeikių „VIP“ komanda patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės – Radviliškyje vieni iš pirmenybių lyderių – „SFK Panevėžio“ futbolininkai įrodė, kad yra stipresni.
Pirmą kėlinį tarp ekipų vyko atkakli kova, kurioje geriau sekėsi panevėžiečiams – kėlinio pabaigoje kamuolys nuo mūsų ekipos žaidėjo įriedėjo į „VIP“ vartus. 33-ią antro kėlinio minutę svečiai padvigubino rezultatą, po minutės Rokas Gecevičius pelnė vienintelį mūsų komandos įvartį, dar po dviejų minučių Panevėžio atstovai du kartus nuginklavo mūsų ekipos vartininką ir šventė pergalę rezultatu 4:1.
Po šio pralaimėjimo tarp dešimties komandų „VIP“ nukrito į aštuntą vietą. Pirmajame rate mažeikiškiams liko sužaisti dvejas rungtynes. Šį šeštadienį Radviliškyje mūsų komanda susitiks su penktoje vietoje esančia Alytaus „DFK Dainava“.