„VIP“ futbolininkai toliau džiugina pergalėmis

„VIP“ futbolininkai džiaugiasi įdomiomis rungtynėmis ir įtikinama persvara. Nuotrauka iš komandos archyvo

Trečiąją pergalę iš trijų galimų pasiekė Lietuvos salės futbolo A lygoje tarp dešimties komandų rungtyniaujanti Mažeikių „VIP“ ekipa. Antradienį Radviliškyje ji privertė pasiduoti „Panevėžio-Sportidus“ atstovus.

Mažeikiškiai į priekį išsiveržė šeštą rungtynių minutę – po taiklaus Edgaro Baranausko smūgio į priešininkų vartus, tačiau gana greitai panevėžiečiai šį rezultatą išlygino.
„VIP“ futbolininkai nepasidavė – po E. Baranausko ir Žilvino Banio įvarčių į ilgąją pertrauką jie išėjo esant rezultatui 3:1.
Tik prasidėjus antram kėliniui, E. Baranauskas pelnė įvartį, į jį varžovai atsakė taikliu smūgiu. Tą pačią minutę mažeikiškis atstatė trijų įvarčių persvarą, tačiau varžovai vėl ją sumažino iki dviejų. Rungtynių finalas atiteko mažeikiškiams – po įvartį pelnė Dalius Keršis bei Marius Butėnas ir „VIP“ šventė pergalę 7:3.
„Rungtynių pradžia mums susiklostė sėkmingai, išsiveržėme į priekį, tačiau antro kėlinio vidurys vėl privertė sunerimti – žaidėjai atsipalaidavo, leidome panevėžiečiams priartėti. Laiku susigriebta, vėl sužaista rezultatyviai, nors jėgų gal ir trūko – prieš tai žaidėme sekmadienį, turėjome tik parą atsistatyti jėgas“, – pasakojo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Komandoms dar nesužaidus vienodo rungtynių skaičiaus, „VIP“ su trimis pergalėmis yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Sekmadienį mūsų ekipos laukia ketvirto turo rungtynės Radviliškyje, kur mažeikiškiai susikaus su šeimininkų komanda.

3 Atsakymai į “„VIP“ futbolininkai toliau džiugina pergalėmis”

 1. vietinis parašė:

  Sungaila sake kad sporto arena visai nereikalinga , sake kad nebus ten ka veikti,nebent nueiti i pirti. Cia jo mintys is paskutinio posedzio. Bet kad ,,ERELIAI,, ir ,,VIP,, neturi kur treniruotis, tai sito zmogelis turbut net nera girdejes.

 2. Romas parašė:

  Geda Mažeikiams,neturim padoraus mero.Žaidžia Radviliškije savo sales neturi,Krepšinio ereliai paskutinej vietoj kaip “vištos” ! Maži miestai turi arenas,N.Akmene prades arena statyti o mes pastatem tilta-gales ten žaisti !!!

  1. NIEKO NAUJO parašė:

   Visiškai pritariu p. Romai. Gėda gal net per švelnus žodis. Eilė metų rinktos Tarybos ir merai tik “š” malė dėl būsimos sporto arenos Mažeikiuose, jos statybos “nuolat prasidėdavo” prieš rinkimus. Tik dėl Tarybos, pačios savivaldybės administracijos ir mero “neįgalumo” ir dykiaduoniavimo Mažeikių m. neturi sporto arenos, jas senai pasistatė mažesni miestai ir net miesteliai (pvz. Jonava, Prienai, Radviliškis ir kt.). Matyt ponuliai žiūri tik savo asmeninių reikalų, o miestečiai, sportas, renginiai ir kt. jiems “POFIG”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*