„VIP“ futbolininkai toliau džiugina pergalėmis

„VIP“ futbolininkai džiaugiasi įdomiomis rungtynėmis ir įtikinama persvara. Nuotrauka iš komandos archyvo

Trečiąją pergalę iš trijų galimų pasiekė Lietuvos salės futbolo A lygoje tarp dešimties komandų rungtyniaujanti Mažeikių „VIP“ ekipa. Antradienį Radviliškyje ji privertė pasiduoti „Panevėžio-Sportidus“ atstovus.

Mažeikiškiai į priekį išsiveržė šeštą rungtynių minutę – po taiklaus Edgaro Baranausko smūgio į priešininkų vartus, tačiau gana greitai panevėžiečiai šį rezultatą išlygino.
„VIP“ futbolininkai nepasidavė – po E. Baranausko ir Žilvino Banio įvarčių į ilgąją pertrauką jie išėjo esant rezultatui 3:1.
Tik prasidėjus antram kėliniui, E. Baranauskas pelnė įvartį, į jį varžovai atsakė taikliu smūgiu. Tą pačią minutę mažeikiškis atstatė trijų įvarčių persvarą, tačiau varžovai vėl ją sumažino iki dviejų. Rungtynių finalas atiteko mažeikiškiams – po įvartį pelnė Dalius Keršis bei Marius Butėnas ir „VIP“ šventė pergalę 7:3.
„Rungtynių pradžia mums susiklostė sėkmingai, išsiveržėme į priekį, tačiau antro kėlinio vidurys vėl privertė sunerimti – žaidėjai atsipalaidavo, leidome panevėžiečiams priartėti. Laiku susigriebta, vėl sužaista rezultatyviai, nors jėgų gal ir trūko – prieš tai žaidėme sekmadienį, turėjome tik parą atsistatyti jėgas“, – pasakojo komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Komandoms dar nesužaidus vienodo rungtynių skaičiaus, „VIP“ su trimis pergalėmis yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Sekmadienį mūsų ekipos laukia ketvirto turo rungtynės Radviliškyje, kur mažeikiškiai susikaus su šeimininkų komanda.

3 Atsakymai į “„VIP“ futbolininkai toliau džiugina pergalėmis”