„VIP“ iškovojo antrą pergalę

Šalies salės futbolo A lygoje žaidžianti „VIP“ ekipa šeštadienį iškovojo antrą pergalę – palaužė Alytaus „DFK Dainavos“ futbolininkus.
Rungtynės Radviliškyje „VIP“ prasidėjo nesėkme – jau antrą minutę nuo mūsų ekipos žaidėjo kojos kamuolys įriedėjo į mažeikiškių vartus. Laimei, komanda nepasimetė – trimis įvarčiais atsakė Rokas Gecevičius, vieną pelnė Andrius Kondratovič, tad „VIP“ išsiveržė į priekį 4:1.
Paskutinė pirmo kėlinio minutė buvo pažymėta net trimis įvarčiais: du iš jų krito į mažeikiškių vartus, vieną įvartį alytiškiai įsimušė į savo vartus. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 5:3 mūsų komandos naudai.
Antrame rungtynių kėlinyje svečiams iš Alytaus pritrūko jėgų, o mūsų futbolininkai pelnė dar keturis įvarčius: du įmušė R. Gecevičius, kitus du į savo sąskaitą įsirašė Vilius Butkus.
Rungtynės baigėsi rezultatu 9:3 mažeikiškių naudai.
Pirmąjį Lietuvos salės futbolo A lygos reguliaraus čempionato ratą „VIP“ baigs sekmadienį, jos varžove bus vietos komanda „ŠSPC Radviliškis“.
„VIP“ šiuo metu užima septintą vietą, būsimi varžovai – aštuntą.