„VIP“ komanda baigė sezoną

Lietuvos salės futbolo sezoną šeštadienį Druskininkuose baigė Mažeikių „VIP“ salės futbolo komanda, rungtyniavusi Lietuvos salės futbolo taurės stipriausiųjų ketverto turnyre.

Turnyro pusfinalyje mažeikiškiai susitiko su Šiaulių FK „Saulės kraštas“ atstovais. Šios komandos mažeikiškiams nepavyko nugalėti pirmajame čempionato atkrintamųjų varžybų rate.

Įveikti varžovų „VIP“ nepavyko ir Druskininkuose  – pirmame kėlinyje, pirmą ir paskutinę jo minutes, šiauliečiai pelnė du įvarčius. Antrame kėlinyje FK „Saulės kraštas“ žaidėjai visiškai perėmė iniciatyvą – įmušę dar penkis įvarčius, jie iškovojo pergalę 7:0.

„VIP“ komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ komentavo: „Paprasčiausiai mūsų komandoje nebuvo kam žaisti – dėl įvairių priežasčių ir traumų mums neatstovavo daugiau kaip pusė pagrindinių žaidėjų. Pirmame kėlinyje dar turėjome kelias progas pelnyti įvartį, tačiau antrame varžovai „pabėgo“. Mes dar mušėme kelis dešimties metrų baudinius, tačiau nesėkmingai.“

Komanda, anot vadovo, tikslų neįvykdė – nors reguliariajame čempionate buvo trečia, pralaimėjo jau pirmajame atkrintamųjų varžybų rate. „VIP“ baigė čempionatą būdama penktoje vietoje. Taurėje nužygiavo iki pusfinalio, tačiau čia skaudžiai pralaimėjo. Dabar ekipa išsiskirstė iki kito sezono.