„VIP“ pralaimėjo gargždiškiams

Apmaudžią nesėkmę Lietuvos salės futbolo A lygos antrojo rato starte patyrė „VIP“ futbolininkai – Radviliškyje rezultatu 4:5 jie nusileido „Gargždų pramogoms“.

Pirmas rungtynių kėlinys liūdnos baigties mūsų ekipai nežadėjo – po taiklių Tado Markevičiaus, Arsenij Buinickij ir Pavelo Smolkovo smūgių į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 3:1 „VIP“ naudai.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ pasakojo, kad viskas sugriuvo antrame kėlinyje – mūsų komanda anksti patikėjo pergale, neišnaudojo sukurtų progų padidinti rezultatą ir buvo nubausta – vieną po kito į mūsų vartus gargždiškiai pasiuntė keturis įvarčius. Tik pakeitus vartininką aikštės žaidėju, paskutinėmis rungtynių akimirkomis T. Markevičius pelnė įvartį, tad pralaimėta minimaliu skirtumu.

Šį šeštadienį penktoje vietoje esantys mažeikiškiai pirmą kartą žais savo rajone – su Vilniaus „FC Turbotransfers“ komanda rungtyniaus Viekšnių gimnazijos sporto salėje. Nuo šiol ji bus „VIP“ namų arena. Rungtynių pradžia – 15 val.