„VIP“ ruošiasi dvikovai dėl bronzos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos salės futbolo A lygoje kovojančiai mūsų miesto „VIP“ ekipai nepavyko patekti į čempionato finalą – ir antrose pusfinalio rungtynėse mažeikiškiai pralaimėjo „Jonavos Vikingams“.
Šį kartą varžybos baigėsi rezultatu 2:5. Įvartį pirmame kėlinyje po dešimties metrų baudinio mūsų ekipai pelnė Marius Butėnas, antrame kėlinyje pasižymėjo Tomas Bružas.
Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ komentavo: „Rungtynes pradėjome gerai: uždirbome vieną dešimties metrų baudinį, jo nerealizavome, po antrojo baudinio išsiveržėme į priekį. Gaila, tačiau pirmo kėlinio paskutinę minutę varžovai išlygino rezultatą, o po pertraukos vienas po kito į mūsų vartus įkrito trys įvarčiai. Nors stengėmės priešintis, pakeitėme vartininką penktu žaidėju, bet šį kartą jonaviškiai buvo stipresni, o mūsų ekipos futbolininkams pritrūko jėgų.“
Dėl čempionato bronzos apdovanojimų kovojanti „VIP“ pirmąsias rungtynes su „Gargždų pramogomis“ antradienį žais Gargžduose, atsakomosios varžybos vyks šeštadienį Radviliškyje.
Nerimą kelia tai, kad dėl traumos šį sezoną jau baigė rezultatyviausias ekipos žaidėjas Edgaras Baranauskas, traumą patyrė Arūnas Šteinas. Bet, pasak komandos vadovo, kiti komandos nariai nežada nuleisti rankų – jie pasiryžę kovoti dėl medalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto