Viruso atmaina verčia imtis sustiprintos kontrolės

Nuotr. iš SAM archyvo

Pietų Afrikos regione plintant naujai potencialiai pavojingai koronaviruso atmainai, nuo šeštadienio atvykstantiems iš septynių šio regiono valstybių asmenims taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, nepriklausomai nuo to, ar jie yra pasiskiepiję arba persirgę COVID-19 liga.
Atvykstantys iš Botsvanos, Esvatinio, Lesoto, Mozambiko, Namibijos, Pietų Afrikos Respublikos ir Zimbabvės asmenys turės išsitirti iki kelionės likus ne daugiau kaip 72 val. ir vežėjui pateikti neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą. Atvykę į Lietuvą, jie turės izoliuotis 10 dienų ir atlikti dar du PGR tyrimus: per pirmas tris dienas nuo atvykimo į Lietuvą ir ne anksčiau kaip septintą bei ne vėliau kaip dešimtą dieną po atvykimo. Gavus antrą neigiamą Lietuvoje atlikto tyrimo rezultatą, leidžiama nutraukti izoliaciją.
Portugalijai patekus į paveiktų šalių sąrašo raudoną zoną, nuo pirmadienio, lapkričio 29 d., iš jos atvykstantys keliautojai, kurie nėra pasiskiepiję arba persirgę, taip pat turi izoliuotis.

One Reply to “Viruso atmaina verčia imtis sustiprintos kontrolės”

  1. nesvarbu parašė:

    tokia ta kontrolė ,dvigubi standartai. Kodėl savivaldybės ugniagesiams nereikia nei skiepytis ,nei testuotis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto