Visuotinę laiptinių dezinfekciją stabdo pinigų trūkumas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sparčiai daugėjant susirgimų COVID-19 infekcija, mažeikiškiai susirūpino, kodėl nedezinfekuojamos daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinės, kaip tai buvo daroma pirmojo karantino metu.
Savivaldybės administracijos vadovai teigia, kad dezinfekcija nevyksta dėl dviejų priežasčių. Pirma, tam šiuo metu nėra lėšų. Antra, neaišku, koks laiptinių dezinfekavimo efektyvumas, kas kiek laiko jį reikėtų kartoti.
Suskaičiuota, kad vienam daugiabučių namų laiptinių dezinfekcijos etapui Mažeikiuose reikėtų skirti apie 30 tūkst. eurų. Savivaldybės vadovai su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais aiškinasi, kaip dažnai šią dezinfekciją reikėtų atlikti, – nuo jų atsakymo ir bendro lėšų poreikio priklausys tolesni valdžios sprendimai.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Visuotinę laiptinių dezinfekciją stabdo pinigų trūkumas”

 1. Harmonija parašė:

  Kam reik tegul patys su ace prasivalo ,,o firmos kurios valo turi visad pravalyt ..

 2. vilija parašė:

  Svarbiausia uzpakali platu savivaldybei padet ir prie lovio prieit, kas daugiau begali rupet.Ir dar kai kuriom personom-pasidemonstruot,tik kai realiai ka nors sprest-nebera ne vienos sutraukos.

  1. taip parašė:

   pritariu 100 proc. tiesa

 3. ligonis parašė:

  As persirgau ka tik gripu.

 4. aga parašė:

  Man irgi tas pompastiškas viaduko atidarymas neišeina iš galvos! Kišat pinigus kur nereikia, dabar gi verkiat, kad lėšų nebeturit! O kur gi lėšos, skirtos pandemijos suvaldymui???

 5. BE parašė:

  lėšų galėjo sutaupyti, jau pavasarį sakė ,kad bus rudenį viruso protrūkis. Viaduko atidarymui ferverkams tai turėjo ir staiga jau nebeliko…

  1. nuomonė parašė:

   Pritariu, fejerverkams , kad auksiniams maišeliams ir panašiam šlamštui pinigų pakako, o normaliai dezinfekcijai pinigų nėra. Valdžiai gerai veiktų smegenys, tai problemą išspręstu…

  2. va parašė:

   būtent. Bet juk čia tokie superiniai „specialistai“ valdžioje.

 6. hm parašė:

  Ar kas pazystat ka nors kuris sirgtu paprastu gripu?

  1. liga parašė:

   As pats ka tik persirgau paprastu gripu. Testa dariaus.

  2. Anonimas parašė:

   Ko jus isikandot ta gripa? paskaicius uzsienio komentarus apie covid, nera tokiu keistuoliu, kokie yra Lietuvoje.

  3. bet parašė:

   pažystu, kas mirė nuo COVID

   1. Anonimas parašė:

    ir as zinau net 2.:( ir keleta, kurie sunkiai serga, jiems viska skauda, bet zinau ir tokiu,kuriems simptomai menki. va del pastaruju, sutikciau, kad jie- testu paklaidos rezultatas.

 7. ar parašė:

  vakar atsirado problema? Nėra pinigų, AIŠKINSIMĖS ar reikia dezinfekcijos. O ar tai neturėjo būti jau išsiaiškinta? Kur valdžios priesakas- DIRBSIM ŽMONĖMS. Na ir brudai jūs ten valdžioje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto