Vokietijos futbolo klubas talentų ieško Mažeikiuose

Vokietijos futbolo klubo trenerio surengtas seminaras sutraukė didelį būrį jaunųjų sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos. Mariaus KISMINO nuotrauka

Savo žvilgsnį į Baltijos šalių futbolą nukreipę pasaulio futbole madas diktuojantys Vokietijos futbolo atstovai Mažeikiuose surengė dviejų dienų seminarą, kurio metu stebėjo perspektyviausius jaunuosius žaidėjus.

Patiko esamos sąlygos

Mažeikių futbolo akademijoje dviejų dienų seminarą Lietuvos ir Latvijos jauniesiems futbolininkams surengė žymaus ne tik Vokietijoje, bet ir Europoje futbolo klubo Dortmundo „Borusija“ jaunimo treneris. Mūsų mieste svečiavosi keturiolika metų šiame klube, kuris Vokietijos bundeslygos sezone užima antrąją vietą, trenerių štabe dirbantis italas Massimo Mariotti.
Šis futbolo specialistas šiuo metu dirba su klubo pamaina – jis treniruoja dvylikos ir trylikos metų klubo auklėtinius.
„Tai yra bendras kelių šalių ir šio Vokietijos futbolo klubo projektas. Vokiečiai sužinojo, kad yra tokia Mažeikių futbolo akademija, prieš mėnesį jau į mūsų miestą buvo atvykęs šio trenerio agentas, kuris apžiūrėjo mūsų bazę. Įspūdžiai buvo geri, tad seminarą, kuris toks vyko pirmą kartą, buvo nuspręsta surengti mūsų mieste“, – sakė mažeikiškis futbolo treneris Algirdas Mika.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto