Vyksta Lietuvos kariuomenės mokomosios pratybos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį prasidėjo ir iki gegužės 31 d. visoje šalies teritorijoje vyksta Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos. Jos vyks ir mūsų savivaldybės teritorijoje.

Lietuvos kariuomenės atstovai pažymėjo, kad tai dalis visų šį pavasarį mūsų šalies teritorijoje vykstančių karinių pratybų, kuriose iš viso dalyvaus per 20 tūkst. Lietuvos ir sąjungininkų karių.

Įvairios mokomosios karinės situacijos bus organizuojamos Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Plungės, Telšių, Rietavo, Šilutės ir Neringos miestų ir rajonų savivaldybių civilinėse teritorijose, Kuršių mariose bei Baltijos jūroje.

Pratybų dalyviai vilkės karines uniformas ir civilius drabužius, su savimi turės šaunamuosius ginklus bei kitas karinės paskirties priemones.

Kariai pratybų metu judės pėsčiomis ir ratinėmis transporto priemonėmis, atskirais atvejais bus naudojama aviacija, vandens transportas, imitaciniai šaudmenys ir pirotechnika.

Kariškiai pažymėjo: šiuo laikotarpiu pastebėję ar didesnį lėktuvų skrydžių skaičių, ar žemiau skrendantį sraigtasparnį Mažeikių rajono gyventojai neturėtų baimintis. Civilinių objektų panaudojimas pratyboms tiesiogiai derinamas su jų valdytojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto